“…і я не мовчатиму!”: Укрінформ і Transparency запускають спільний проект

Міжнародний день боротьби з корупцією, який відзначається щороку 9 грудня, Українське національне інформаційне агентство “Укрінформ” та українське представництво глобальної антикорупційної неурядової організації Transparency International розпочинають всеукраїнський соціальний проект “…і я не мовчатиму!”.

Як повідомляють організатори, мета проекту – обмежити зростання корупції в державі, показати реальне ставлення людей до цього ганебного явища.

У рамках всеукраїнського соціального проекту, що отримав назву «…і я не мовчатиму!», на сайті www.ukrinform.ua буде проводитися соціологічне опитування щодо ставлення українців до хабарництва.

Соцопитування, яке стартує у середу, 9 грудня, проводитиметься упродовж трьох наступних місяців. Усі небайдужі зможуть анонімно поділитися своїм позитивним досвідом боротьбі із хабарами та хабарниками, розповісти історію про те, як можна прожити без корупції.

Шляхом підрахунку голосів Укрінформ і Transparency International Україна зможуть зробити певні висновки та показати громадськості остаточні результати, які стосуються рівня корупції в Україні.

“Сподіваємося, що всеукраїнський соціальний проект “…і я не мовчатиму!” дозволить нам відповісти на запитання: чи здатні українці жити без корупції? Голос кожного відвідувача сайту є дійсно вагомим для нас. Розірвемо коло, скажемо “Ні” корупції”, – наголошують організатори проекту.

Джерело PRпортал

У розділі : Без рубрики

Про автора

Публікації по темі

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені (обов’язкове)

Розсилка новин