ПАРАД КОЛЯСОК В СВІТЛОВОДСЬКУ!

0f01e254-9101-40ba-bd4f-26e0a8557653_jpg_800x1000_q85Сьогодні, 1 червня – початок літа та день захисту дітей – школярі радіють канікулам, відпочивають в міському парку,катаються на атракціонах, грають, а для самих маленьких наших громадян та їх батьків, було організовано “Парад калясок”.

В цьому конкурсі взяло участь 52 учасника, нажаль не всі зареєстровані змогли прийти на конкурс, але не дивлячись на це, враження у глядачів склалося незабутнє.

Багато учасників представляли свій образ в патріотичному стилі, дуже приємно бачити, що дітей змалку привчають любити і поважати свою Батьківщину, і показують що українські символи та одяг не лише знак відданості та  патріотизму, а ще й дуже стильно та гарно.

Окрім патріотичних композицій,  була маса різноманітних  цікавинок. Виявилось, що молодим мамам та татам,  фантазії не  позичати. Були тут і казкові герої, такі як: принцеси, королі, пірати, бетмени, юнні рятівники та лікарі – навіть декілька циганських таборів.

Цікавою була композиція єдиного татуся на конкурсі, який представляв свою красуню-доньку на “рожевому Бентлі”,  хоча приготування до конкурсу, за його словами, тривало лише 15 хвилин, це не завадило справити позитивне враження на глядачів.

Всі конкурсанти гарно себе показали і вражали своєю винахідливістю –  демонстрували,  як з підручних матеріалів можна оформити оригінальну композицію.

Доки йшло голосування за приз симпатій глядачів, для дітей провели багато веселих ігор та вікторин – фанти, надування мильних бульбашок, гра на уважність та багато інших.

Найкращою командою на думку глядачів стала команда №29 Анна і маленький Денис з композицією “Табор”, інші отримали диплом учасників та смачні призи.

Діти – це найголовніше в житті, а їх щасливі  посмішки, роблять світ добрішим,  тож  давайте  робити все  можливе,  заради  дитячої  усмішки  і  ми  зможемо  зробити  світ кращим.

Анна  Кириленко.

У розділі : Без рубрики

Про автора

Публікації по темі

1 Коментар

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені (обов’язкове)

Розсилка новин