«НАШЕ МІСТО» У СЕЛИЩІ ВЛАСІВКА

OLYMPUS DIGITAL CAMERAАншлаг! Саме цим словом можна назвати дитячий гармидер (у доброму розумінні цього слова), який викликала акція світловодської Громадської організації «Наше місто», приурочена до міжнародного Дня захисту дітей, що була проведена на Власівці 28 травня.

Похмура погода цього дня – накрапав дощик – не навіювала оптимізму на її масовість у тамтешньому Парку відпочину. Але організатори акції, а також творчий колектив міського Палацу культури, який залюбки долучився до її реалізації, – всі вони були приємно вражені і масовістю, і активністю молодих (і не дуже) власівців… Танцмайдачик і довкола був заповнений селищним майбуттям, ще до якого, як відкриваючи захід, звернулися до нього голова ГО «Наше місто», депутат міськради Костянтин Каспров. А також – селищний голова Олександр Пасько, який на його врочисте відкриття завітав разом із спеціалістом відділу молодіжної політики селищної ради Аллою Тимошицькою. Голова ГО зокрема зазначив, що подібні розваги із спортивним ухилом «Нашим містом» організовуються регулярно для юних світловодців. І його неабияк тішить, що до цієї корисної справи вдалося долучити і Власівку. І – розпочалось!.. У змаганнях, що включали понад 20-ти різновидів – малюнок на асфальті, фігурне катання на роликах й велосипеді, городки, підіймання гирі, і таке інше, і таке подібне, включно із метанням… віника на дальність – змагалися цього дня понад сотні тамтешніх діток. Потім настала черга запальних масових конкурсів. А поки прискіпливе журі ретельно підраховувало набрані кожним учасником бали – грянули запальні танці… Всі учасники, що зайняли від першого по третє місця, отримали безпосередньо від голови «Нашого міста» різноманітні спортивні призи. А всі учасники без винятку – солодощі.

Варто зазначити, що під час нагородження дітлахи, масово перетинаючи «розподільну смугу», систематично «порушували» цю процедуру, вносячи невеличкий безлад – наскільки витівники Палацу культури розташували до себе публіку. Тож, не випадково, коли заступниця голови ГО Олена Макковій повідомила, що цей захід обов’язково повториться наступного року, пролунала багатоголоса відповідь: «Ні! Ми хочемо раніше!».

Власкор

About the author

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Розсилка новин