13 років “Woodstock”

20150601_2235261 червня 2015 р. рок-клуб “Woodstock”  святкував своє тринадцятиріччя.

За цей проміжок часу клуб відвідали чимало відомих зарубіжних рок-гуртів, таких  як: Ingolsept, Kraken, Claymords тощо. Та всеукраїнських: PeopleEatPeople, NeonNight, Jelis,   45 хвилин та багато інших. Також для багатьох зараз відомих виконавців  – “Woodstock” став стартовою ареною до свого зоряного шляху.

Атмосфера в рок-клубі дружня і навіть сімейна- дійсно, багато старожилів закладу приводять своїх дітей та онуків в “Woodstock”, змалку привчаючи до хорошої музики.

В  Світловодській   світлиці  рок-музики,  з задоволенням проводять дні народження працівників та відвідувачів, різні тематичні свята, навіть весілля, під мелодії вічно живого року.

Вік відвідувачів найрізноманітніший, адже ця музика не має вікових обмежень.

Багато постійних відвідувачів та  деякі працівники є членами організації громадського формування Українського козацтва з охорони громадського порядку м. Світловодська.

Головною окрасою рок-клубу “Woodstock” є власниця і за сумісництвом працівниця бару Короткова Юлія Євгеніївна – весела, гарна, з почуттям гумору   жінка, яка хоч в рок-оселі лише 2 роки, проте зробила масу позитивного – саме завдяки їй, не дивлячись на економічне становище в країні,  “Woodstock”  живе та радує своїх відвідувачів.

Багато світловодських гуртів, як і  в  попередні  роки,  відвідали приміщення рок-клубу на тринадцятий рік народження: Темные небеса, И.С.Я.К, Волнорез, Bloody Revenge, Life limit, і своїми виступами залишили  масу  позитиву, для  відвідувачів,  які  залишились   задоволеними  та  переповненими  незабутніми  враженнями  та  емоціями.

Анна  Кириленко

About the author

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Розсилка новин