Є така професія: Будівельник!

IMG_20150603_142125Приватне Підприємство “Аква – Україна – Сервіс” бере початок своєї історії з 9 лютого 1999 року. З початку створення, підприємство спеціалізувалося переважно на установці водомірів, але з плином часу значно розширило своє коло послуг. На сьогоднішній день “Аква – Україна – Сервіс” спеціалізується на різних типах будівництва. В нашому місті – обслуговує дві школи-інтернат, також навчальні заклади та лікарні по всій Кіровоградській області, крім цього реалізує свої товари, такі як зерносушилки, котли тощо, по всій території України.

Директором підприємства  з 2006 року і до нині, є Єременко Сергій Іванович, депутат  Світловодської  міської  ради,  знаний  в  місті  підприємець. Потрапивши до кабінету  директора,  відразу  звертаєш увагу на численні грамоти та подяки – одна із особливо дорогих для Сергія Івановича, є подяка за підтримку воїнів АТО – від підприємства часто відправлялися найнеобхідніші речі: бензопили, деталі автомобілів та  інші  необхідні  засоби,  в  яких  була  потреба  на  передовій. З керівником підприємства ми побували на об”єкті, який зараз перебуває на останньому етапі будівництва, в с. Павлівка. Протягом 3 років працівники робили ставок та будували міст, задля того щоб радувати мешканців селища  улюбленою  риболовлею,  чудовим  пляжним  відпочинком, жаркого літнього дня. Було зроблено масу роботи, але вона звичайно того вартувала – працівників  тішить  думка, що вони зробили корисну  і  необхідну  справу для людей селища.

Один з працівників приватного підприємства Кодак Дмитро Павлович, займає посаду інженера – робота  багатогранна та досить не легка,  потребує  серйозних  професійних навичок, але  є дуже цікавою для Дмитра Павловича, який  ще з юності  мріяв про таку роботу і досяг своєї мети в 2008 році, прийшовши працювати до “Аква – Україна – Сервіс”, закінчивши перед цим технікум та університет по відповідній спеціальності.

Взагалі, всі посади на підприємстві не легкі, але незамінні – кожен виконує свою важливу роль  в  складному  виробничому  процесі, де хоча би без одного компонента,  механізм не буде  працювати  ефективно. Поставлені завдання, працівники виконують  відповідально  та  на совість, за словами Дмитра Павловича, якісно виготовлене замовлення однаково потрібно двом сторонам, по-перше: необхідно  тримати  «марку»  підприємства,  а  вона  досить  висока,  по-друге: чим більше задоволених клієнтів,  тим більше підприємство нарощує популярність  та  авторитет серед замовників, по-третє: не якісно виконаний об”єкт,  може загрожувати життю людей,  а  це  абсолютно  недопустимо!

На виробничій базі підприємства,  де  виконуються  роботи ще одного  виду  діяльності  “Аква – Україна – Сервіс”,  завжди вирує робота. Одна тільки зерносушилка, яка  дуже  необхідна  для українських  аграріїв і не поступається  по  технічним  параметрам зарубіжним  зразкам,  але  по  ціні значно  цікавіша для  вітчизняних виробників, вимагає довгої та клопіткої праці багатьох людей. Також,  на базі виготовляють ще котли, різного типу,  деталі, тощо. Тут  же,  на виробничій базі,  проходять практику учні ПТУ №5, у яких  є  унікальна  можливість отримати  необхідний  досвід  та  практику,  адже  це  дійсно, є дуже  важливо  і  необхідно,  для  майбутніх  молодих  робітників.

Окремі верстати на виробництві, хоча і  не зовсім сучасні, та всі справні, надійні і знаходяться в гарному стані. Але  підприємство  не  відстає і від  вимог  часу – також багато сучасного обладнання, особливо вражає верстат повітряно-плазмового різання металів, за допомогою якого, виготовляються  найрізноманітніші  форми.

На  підприємстві  в  пріоритеті покращення та  полегшення  роботи  працівників,  для  цього  активно  використовують інноваційні  підходи  в  роботі – наприклад: скло-арматура, (яка поки що використовується тільки в “Аква – Україна – Сервіс”), по застосуванню значно зручніша, набагато легша, та ні в чому не поступається металевій.  Колектив  “Аква – Україна – Сервіс”,  а  в першу  чергу  його  керівник,  Сергій  Іванович  Єременко, мають  амбітні  плани  на  майбутнє, мають  масу  цікавих  ідей  та  задумок  в роботі  та  розвитку,  не  тільки стосовно  свого підприємства,  а  й  міського  житлово-комунального  господарства,  але  про  це  наступного  разу..

Тому,  завдячуючи саме  таким підприємствам,  а  в  першу  чергу  людям – справжнім професіоналам,  які  працюють  для  людей,  будуючи  та  створюючи  необхідні  товари  та  послуги,  наповнюючи  бюджет, при  цьому дбаючи  про  розвиток  та  збереження  робочих  місць,  розумієш: МАЙБУТНЄ  у  нашого  чудового  міста є!

А  напередодні  дня  міста  Світловодська – зі  Святом  вас  шановні  працівники  “Аква – Україна – Сервіс” і нових  здобутків  в  вашій  нелегкій,  але  такій  необхідній  роботі.

Анна  Кириленко.

Про автора

Пов’язані статті

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені (обов’язково)

Розсилка новин