НЕВТОМНІ ВОЛОНТЕРСЬКІ РУКИ!

IMG_20150607_135433За  ініціативи  волонтерів нашого міста, був організований патріотичний флешмоб, під назвою “Інша реальність”, який відбувся 7-го червня,  з метою залучити якнайбільше людей для допомоги воїнам на  Сході, та показати, що волентерська робота, зовсім не така легка,  як може здатися на перший погляд. Паралельно, було проведено збір коштів для бійців АТО та сімей, які втратили в цій страшній війні найрідніших. Відбувався захід на площі біля  Палацу культури, з боку дитячого майданчика, під  розлогими  зеленими кронами  дерев,  де  навіть  в  таку  спеку, всі  відчували  себе  більш  комфортно,  хоча  нашим  волонтерам,  ніщо  не  стоїть  на  заваді,  в  їх  неймовірному  подвижництву.

Долучитись  до  благої  справи  та  допомогти,  міг кожен, не залежно від віку та статі – було б бажання.  Дві групи виготовляли маскувальні сітки, ще одна група так звані “кікімори” (теж річ для маскування), також шилася необхідна завжди білизна, а найменші помічники порадують бійців своїми барвистими малюнками та щирими листами з подяками та побажаннями.

Супроводом для  волонтерських робіт, була концертна програма. Танцювальні виступи від студії Лариси Москаленко, заохотили багатьох прохожих затриматись та з задоволенням спостерігати за дійством. Згодом,  також  виступали рок-виконавці, які за сумісництвом також є волонтерами. Заплановане  театралізоване дійство, нажаль не змогло відбутися, через хворобу одного учасника, але інші, які все ж приїхали до нас,  залюбки допомогали волонтерам. Ближче до завершення флешмобу, було  організовано  збір  речей, де будь-яка людина, могла віддати річ, яку бажає, для бійців.

По закінченню флешмобу, всі речі зібрані та виготовленні в цей день, комплектувалися  в посилки та передавалися нашим героям.

Захисники нашої Батьківщини щодня потребують допомоги та моральної підтримки! Не залишаймося байдужими – якщо зараз багато хто говорить про патріотизм, то нехай це буде не лише на словах – адже той самий лист з подякою або малюнок, дасть нашому бійцю нові сили, для визволення нашої рідної Неньки-України.

 

 

Анна Кириленко.

About the author

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Розсилка новин