МІНІ – ФЕСТ «ЗАКОХАНІ СЕРЦЯ»

IMG_20150607_1234437-го червня, на набережній міста,  в Арт-галереї відбувся міні-фест “Закохані серця”. Дійство проходило з десятої ранку і аж до п”ятої години вечора, задля того щоб молоді пари детальніше дізналися про свято, яке їх очікує, (весілля) також, отримали багато цікавої інформації про інші можливі заходи для закоханих. Родзинкою  заходу стала  можливість не знайомим до сьогодні молодим  людям, познайомитись на  фесті.

Оформлення було виконано в стилі весілля, в ніжних тонах, яке справило гарне враження не тільки на учасників фесту, а ще й на перехожих, які  проявляли  неабияку  цікавість  до  того,  що  відбувається.

Детально  ознайомлювала за своїм столом з нюансами шлюбного процесу – весільний координатор Елеонора Крутько,  а  також частувала солодкою полуницею всіх бажаючих. Пропонували також свої послуги відомі міські фотографи і як міні-рекомендацію, було вивішено масу робіт на весільну тематику всіх присутніх фотографів, а також пари на пам”ять могли отримати свої знімки, декорації для яких були розміщенні на фесті і завдяки цим фотографіям приймати участь в конкурсі на кращу пару фесту.

На додаток, кожна бажаюча дівчина чи жінка могла отримати детальну інформацію з питань косметики фірми Oriflame і навіть за бажанням безкоштовний макіяж, що  без  сумніву, було  приємним  сюрпризом.

Музичний супровід відповідав атмосфері,  яка  панувала  на  цьому  чудовому  заході, а пісні живого виконання, були присвяченні щирому коханню.

Маса зусиль була прикладена для організації цього міні-фесту – гарні декорації, залучення багатьох людей, але воно однозначно того вартувало – учасники та глядачі залишилися задоволенними та дізналися,  справді,  багато  цікавого  та  корисного.

Анна  Кириленко

About the author

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Розсилка новин