“Договорняк” непереможний:Кличко домовився з керівництвами партій та Омельченком по виборах мера Києва

im578x383-klichkoНинішній мер Києва провів перемовини з керівниками партій щодо невисунення на вибори голови столиці їхніх кандидатів

За інформацією Еспресо TV, Віталій Кличко домовився з партіями “Самопоміч” і “Свобода”, щоб вони не виставляли кандидатами в мери Києва своїх нардепів Єгора Соболева і Юрія Левченка. Також існують певні домовленості з Олександром Омельченком, якого чинний мер нібито дуже хоче бачити в другому турі виборів.

Ще на початку липня стало відомо, що Кличко літав на футбол до Львова, де спілкувався з Андрієм Садовим. Про що домовилися мери, не повідомлялося. ЗМІ тоді розтиражували новину, що начебто “Самопоміч” не висуватиме в Києві нікого на противагу Кличку, а “УДАР” у Львові не буде висувати Оксану Юринець на противагу Садовому.

На прес-конференції на початку липня мер Львова повідомив, що “Самопоміч” братиме участь у виборах в столиці, і має намір висунути кандидата на пост мера Києва. Водночас Садовий зазначив, що рішення щодо їхнього кандидата буде приймати міська організація.

Таким чином, Садовий зніме із себе будь-яку відповідальність, якщо київська міська організація висуне кандидатуру голови київської “Самопомочі” Сергія Гусовського. Очевидно, що заступник голови фракції об’єднання “Самопоміч” у Верховній Раді, голова Комітету з питань запобігання і протидії корупції Єгор Соболєв має більше шансів поборотися за мерське крісло ніж ресторатор Сергій Гусовський.

Нардеп від «Свободи» Юрій Левченко також є незручним суперником для Кличка, що підтверджує остання соціологія. Проте, через домовленості з Кличком керівництво «Свободи» планує висунути менш прохідного кандидата.

Источник: PRпортал

About the author

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Розсилка новин