Михайло Литвиненко: «Мені дуже приємно, що ми зробили свій внесок у втілення дитячої мрії.»

P1210945Сьогодні у подвір’ї будинку по вулиці Приморській, 60 маленьке свято мікрорайонного масштабу – для місцевої малечі встановлюють новенький, яскравий, ще блискучій і в подарунковій обгортці сучасний дитячий майданчик. Наше видання стало першим свідком цієї події.

«Цей дитячий майданчик, – розповідає мешканка прилеглого будинку Марія Басараб, – ми отримали завдяки участі у конкурсі від Благодійного фонду Олеся Довгого «Можемо разом».  Зі свого боку, ми мали забезпечити встановлення майданчика та придбати матеріали, необхідні для цього. 24 серпня нам повідомили, що ми отримаємо майданчик для наших діток і дуже зраділи. Залишилося його тільки встановити.  Деяку роботу зробили мій чоловік та його друзі, але виконати монтажні роботи повністю,  власних сил не вистачало. Тому і звернулися до місцевого депутата, керівника Заводу залізобетонних виробів Михайла Володимировича Литвиненка. Він відразу відповів, що допоможе із задоволенням. Ми навіть не очікували такої швидкої згоди і дуже зраділи. Всі батьки і діти нашого мікрорайону дуже вдячні йому за розуміння, підтримку і людяність. Щира і величезна подяка йому особисто і його робітникам!»

За умовою конкурсу, громада теж має внести свій вклад у дитячий майданчик, аби нести певну громадянську відповідальність за його збереження та функціональність. Думка цілком слушна, адже і мешканці прилеглих будинків будуть краще пильнувати за станом майданчика, знаючи, що вклали у важливу справу чимало власних сил. Чоловіки демонтували старі дитячі гойдалки та гірки, аби встановити трохи поодаль – ближче до інших будинків. А от справу встановлення новенького майданчика, вартістю більше як 35 тис. грн. вирішили довірити професіоналам.

«Люди звернулися до мене за допомогою з монтажу дитячого майданчика, – коментує ситуацію Михайло Володимирович, – який вони виграли у конкурсі від благодійного фонду народного депутата України Олеся Довгого. І  що  стосується  надання допомоги світловодцям у вирішенні тих чи інших питань,  то  позиція  у  нас  одна – людям  треба  допомагати!  Зокрема,  в  данному  випадку,  встановлення дитячого майданчика. Крім того, зверніть увагу на радісну малечу та щасливих батьків, які нарешті дочекалися нормального сучасного майданчика для відпочинку та розвитку своїх діток, маленьких мешканців нашого міста! Заради такої справи не шкода ні часу, ні коштів. Мені  і як лідеру  міської організації Народної партії, і як діючому депутату міської ради, і як простій людині, звичайному мешканцю Світловодська дуже приємно, що ми зробили свій внесок у втілення дитячої мрії.»

Власкор.

Про автора

Пов’язані статті

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені (обов’язково)

Розсилка новин