Майданчик по Приморській офіційно відкрито

P1220021Напевне, перестороги про нещасливе число 13 відтепер для мешканців подвір’я будинків 58, 56 та ін. по вул. Приморській не більше ніж забобони, адже саме 13 вересня у цьому чудовому світловодському подвір’ї відбулося урочиста довгоочікувана подія – відкриття гарного сучасного дитячого майданчика віж благодійного фонду народного депутата «Можемо разом» Олеся Довгого.

Як ми вже писали раніше, майданчик громада виграла у конкурсі від вищезгаданого фонду, а встановлювати каруселі, гойдалки та гірки допоміг депутат міської ради, директор ДП «ЗЗБВ» Михайло Литвиненко.

Відкриття пройшло яскраво, весело і набуло статусу справжнього свята. Олесь Станіславович особисто взяв участь у конкурсах та хороводах, і власною іскрою енергії запалив не тільки малечу, а й дорослих, які були присутніми на дійстві.

Депутат привітав всіх присутніх, подякував за щирі та добрі відгуки на його адресу і зазначив, що дуже радий допомагати місцевим громадам та їхнім найменшим представникам. А ще наголосив, що через рік перевірить стан дитячого майданчика і, за умови його збереження (а він переконаний, що саме так і буде), допоможе покращити і збільшити його (майданчика) розміри.

Чудовий настрій, сонячна погода, посмішки дорослих та щасливий сміх малечі панували на майданчику ще довго і після того, як народний обранець відбув дарувати частинку свого позитиву іншим діткам, адже тільки того дня він відкривав ще 4 майданчика.

Власкор.

About the author

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Розсилка новин