Кожен фармацевт міста отримав привітання із професійним святом

19 вересня в Україні святкують День фармацевтичного працівника. Говорити про значення цієї професії для кожного з нас немає особливого сенсу, адже ми всі добре розуміємо, на скільки важлива місія працівників аптек у нашому житті. Нажаль – це життя, і нам доводиться користатися їхніми послугами, на щастя – кожен з них порадник, психолог і лікар, який може поставити діагноз і прописати потрібні ліки.
Представники міської організації Народної партії України влаштували сюрприз для всіх фармацевтів міста, які у день свого професійного свята лишилися вірними поклику професії  та  були  на  своїх  робочих  місцях, аби, як і кожного дня, допомагати, радити, а іноді і рятувати життя мешканців Світловодська.
В числі тих, хто вітав працівників фармацевтичної галузі, були депутати міської ради Михайло Литвиненко, Микола Олійник, Іван Маліновський,  а  також  їхні  колеги-однопартійці  Ольга  Климчук,  Світлана  Осика,  Єлизавета  Ялова,  Аделіна  Іваненко,  Сергій  Сєргєєв,  Алла  Педько.
Важко передати словами враження від того, як вираз обличчя кожного з працівників аптек міста змінювався із професійно-зосередженого на здивоване і зацікавлене. А потім на обличчях «винуватців» свята розквітали посмішки, осяюючи невеличкі приміщення аптек немов сонячними променями.
Гості дарували квіти і найкращі побажання, одним із головних серед яких – нехай ніколи вам не знадобиться вдома те, що ви продаєте кожного дня. Вони ж, в свою чергу, бажали всім міцного здоров’я, аби до них за допомогою приходили не за ліками, а тільки за косметикою чи засобами гігієни.
Після цього аптекарі знову поверталися до роботи. Проте, по виразам їхніх облич і стриманих посмішках в куточках губ, з’явилася чітка впевненість – цей день вони запам’ятають, адже не кожного дня їм дякують за їхню повсякденну роботу, за турботу про наше здоров’я і життя.

 

Власкор

About the author

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Розсилка новин