У Світловодську пройшов форум «Освітянська родина з тобою, Україно!»

 

01921 вересня на головній площі міста розгорнулося яскраве дійство – Форум, присвячений Міжнародному дню миру, під назвою «Освітянська родина з тобою, Україно!», ініціатором та організатором якого виступило управління освіти виконавчого комітету Світловодської міської ради та особисто його очільник Геннадій Френкель.

Коли говорять про мир – завжди згадують і про війну. Точніше, про тих, хто захищав і захищає зараз нашу Батьківщину. Хвилиною мовчання вшанували полеглих захисників нашої рідної землі, які віддали своє життя, відстоюючи нашу свободу і право на мирне життя під час другої світової війни та антитерористичної операції на сході. Від імені сивочолих ветеранів з привітальним словом до учасників форуму звернувся Іван Ходус. Після нього слово надали іншому захиснику Вітчизни – учаснику АТО Миколі Щербатко, який нещодавно повернувся до рідного Світловодська із зони бойових дій. Саме вони, як ніхто інший, знають ціну мирного життя, адже на власні очі бачили війну.

Після привітальних слів на адресу присутніх та побажань миру для кожного українця зокрема та всієї України в цілому, поважним гостям надали почесне право вшанувати пам’ять загиблих під час визволення Світловодщини воїнам і провести покладання квітів від імені Форуму до «Вічного вогню».

Ініціатор заходу Геннадій Френкель привітав всіх присутніх зі святом і закликав кожного українця докласти зусиль заради збереження миру.

«Ми, дорослі люди, – зазначив Геннадій Юрійович, – відповідаємо за розвиток повноцінного суспільства в нашій країні. І ми повинні зосередити всі свої сили задля того, щоб змінити життя на краще, щоб кожна дитина в нашій державі була щасливою. А головне – вибороти і зберегти мир на нашій землі».

Міський голова Юрій Котенко у своїй промові зазначив, що запорукою завтрашнього дня, гарантом майбутнього та оберегом сьогодення є мир між державами та народами світу. Побажав, аби сьогоднішнє свято стало новим відліком мирного життя не тільки в Україні, а й в усьому світі.

Протоієрей Віталій Коваленко в свою чергу зазначив, що єдина залежність, яка може нас об’єднати  і дати нам мир і спокій і радість в наших сім’ях і наших душах, яку ми можемо в собі виховувати і плекати – це любов.

Чудові хореографічні номери та постановки, вокальні виступи підготували для гостей Форуму вихованці навчальних закладів міста. Кожен з виступів був яскравим та емоційним. Кожен номер ніс в собі головну ідею: мир – найголовніша складова повноцінного розвитку суспільства та виховання нового покоління українців.

«Мета нашого Форуму, – говорить Геннадій Френкель, – виховання у дітей любові до України, виховання почуття гідності від того, що ми є українцями. Ми прагнемо привити нашим дітям патріотизм, любов до України та своєї сім’ї, як невід’ємної частини українського народу. Крім того подібні святкові заходи подобаються й самим дітям та їхнім батькам. На їхніх обличчях розквітають посмішки. А разом з ними і ми сповнюємося позитивною енергією, яка, гуртуючи нас разом, і є найвищим розумінням миру на землі.

Дякую всім і кожному, хто взяв участь у нашому чудовому святі і бажаю всім нам миру в сім’ях, в серцях, миру в нашій рідній Україні!».

Власкор.

Про автора

Пов’язані статті

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені (обов’язково)

Розсилка новин