Народна Партія привітала працівників дошкільної освіти із професійним святом

Професія вихователя і всіх працівників дошкільних установ вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Виховання діток на початку їхнього життєвого шляху – не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майбутнє нашого міста і країни в цілому, адже той фундамент, який закладається в особистість з самого дитинства, має бути міцною основою в подальшому житті.

25 вересня, напередодні Дня  дошкільних працівників, представники міської організації Народної Партії  вирішили привітати представників цієї галузі із професійним святом. Група партійців, на чолі із  лідером  Світловодських  народників, депутатом Світловодської міської ради Михайлом Литвиненком, завітала в кожен дитячий садочок з подарунками: квітами, солодощами і не тільки…

Жінок, адже ні для кого не секрет, що в дошкільних навчальних закладах,  жіночі колективи, вітали Ольга Климчук, директор ЗОШ №1, Оксана Спашиба, директор ЗОШ №10, Єлизавета Ялова, директор бібліотечної мережі міста, Олексій Печений, директор ТОВ «Плайтех», Микола Олійник, депутат міської ради. Вони бажали «винуватцям» свята здоров’я і міцних нервів, хороших зарплат і побільше приємних моментів в їхній складній та відповідальній роботі.

Працівники садочків дякували за  привітання,  які  вже  стали  традиційними  від  МО  Народної  Партії  та   запрошували  заходити частіше, адже людям так важливо знати, що про них пам’ятають і відчувати вдячність за їхню роботу.

Власкор.

About the author

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Розсилка новин