Позачергова сесія міськради: 8 млн. додаткового траншу і власівська амбулаторія

25 вересня світловодські депутати знову зібралися у сесійній залі для проведення позачергової сесії. На порядку денному стояло лише два питання: розподіл додаткового траншу у сумі 7 млн. 978 тис. 320 грн. та приєднання до міської мережі закладів охорони здоров’я власівської амбулаторії.

Начальник фінвідділу Наталя Яременко доповіла, що в результаті проведення розрахунків на основі бюджетного законодавства кошти розподілено таким чином: 2 млн. 244 тис. грн. субвенції призначено на виплату соціальної допомоги малозабезпеченим верствам населення, зокрема багатодітним сім’ям, інвалідам, на виплату державної допомого на потреби дітей сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та сімей чи опікунів, які займаються вихованням зазначеної категорії дітей; 24 тис. грн. виділено на надання пільг та житлових субсидій населенню для придбання твердого, рідкого і т.п. палива.

Крім того, для забезпечення виплати нової підвищеної мінімальної заробітної плати 1,2 млн. грн. отримає медична галузь міста і 1,1 млн. – освітяни.

На проведення виборів депутатів місцевих рад Світловодська та селища Власівки виділено 710 тис. грн.

Стабілізаційна дотація, яку отримає місто,  складає 2 713 тис. грн. і згідно з рішенням виконавчого комітету та погодженням бюджетної комісії міської ради,  2 млн. грн. буде направлено на забезпечення заробітної плати працівників бюджетної сфери та 713 тис. грн. – на оплату енергоносіїв.

Рішення підтримали одноголосно.

Наступне питання народні обранці відразу проголосували «за» в цілому, фактично, не давши доповідачу навіть дійти до трибуни – про це вже стільки говорили, що немає сенсу повторювати зайвий раз: власівську амбулаторію треба було приєднати  до  Світловодської  ЦРЛ вже давно. Нарешті, це сталося.

На цьому міський голова Юрій Котенко оголосив сесію закритою.

Власкор.

About the author

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Розсилка новин