У Міському палаці культури вітали педагогів із професійним святом

Цієї неділі своє професійне свято відзначають представники найблагороднішої професії, люди, які за покликом серця обрали своєю справою життя вчителювання. З нагоди відзначення Дня працівника освіти сьогодні у Міському палаці культури відбувся великий святковий концерт за участі дитячих творчих колективів міста. А перед концертом на гостей та винуватців свята чекала виставка відомого міського художника Анатолія Сіромахи.

Звичайно, в цей святковий день не обійшлося без теплих слів вдячності на адресу педагогів за їхню титанічну і вкрай відповідальну працю та найкращих побажань.   І звичайно ж, одним із перших колег привітав начальник міського управління освіти Геннадій Френкель.

«У цей нелегкий час для нашого суспільства, – звернувся до своїх колег Геннадій Юрійович, – ви з честю несете прапор однієї з найпрестижніших професій, невтомно виховуєте молоде покоління українців, відстоюєте гідність освітянської праці, формуєте інтелектуальне обличчя нації.

Шановні колеги, вітаючи вас з професійним святом я безумовно зичу всім здоров’я, терпіння, розуміння, поваги від людей: і від батьків, і від дітей. Нехай вам завжди усміхається доля, а у ваших родинах панує мир, радість та затишок.»

До привітань педагогічних працівників із професійним святом долучились міський голова Юрій Котенко, голова профспілки працівників освіти Неля Пилєнок, представник народного депутат України О. Довгого Антон Пустовойт та інші.

А серед художніх номерів свята більше всього глядачам запам’ятається пісня «Мой син» у виконанні Геннадія Френкеля, яку від подарував всім дітям-учням світловодських шкіл та перероблена версія пісні «Калина» С.Ротару, яку заспівали керівники навчальних закладів міста, при чому, кожен співав  саме про свою школу чи садок. В числі виконавців – директори ЗОШ №1 та №10 Ольга Климчук та Оксана Спашиба.

Ми приєднуємося до привітань і бажаємо нашим педагогам миру, добра та злагоди в родинах.

Власкор.

About the author

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Розсилка новин