Виборці підтримують Михайла Литвиненка і Народну партію(або Михайло Литвиненко: ««Вдячний вам за підтримку, за добрі слова і корисні поради»)

Сьомого жовтня депутат Світловодської міської ради, лідер  команди  Народної  Партії,  директор заводу «ЗБВ» Михайло Литвиненко провів зустріч з ветеранами виробництва та активними представниками громадськості  міста. Приводів для зустрічі  було декілька, але перша і найголовніша – привітати поважних людей зі святом – Днем людей похилого віку.

«Дуже радий вас всіх знову бачити на нашій традиційній зустрічі з нагоди Дня людей Почесного (як ми домовилися називати цей день) віку. Ми зустрічаємося вже п’ятий рік поспіль і я, як завжди, радий вас бачити і вітати на нашій зустрічі.»

Михайло Володимирович привітав всіх зі святом і побажав міцного здоров’я, наснаги та молодечого запалу на довгі роки.

«У нас сьогодні декілька приводів зібратися, – звернувся Михайло Литвиненко до присутніх. – Зокрема і те, що наближаються вибори до міської ради і я, як діючий депутат, маю знати, чи довіряєте ви мені право знову представляти інтереси громади у наступній каденції? Проте, зазначу відразу, що не зважаючи на результати виборів, як би там не склалося після 25 жовтня, ці наші зустрічі продовжуватимуться й надалі.»

Ці слова були зустрінуті гучними оплесками.

«Ми вас не відпустимо!», – вигукували присутні.

«Вдячний вам за вашу підтримку, за добрі і теплі слова, а також за корисні поради і підказки,  які допомагали і я переконаний, допомагатимуть мені й надалі. Саме ваша підтримка і підштовхнула мене знову балотуватися до Світловодської міської ради наступного скликання  з  командою  Народної Партії.»

Тут, у своєму рідному місті,  ми працювали багато. Я нагадаю тільки декілька важливих для міста справ: дорога по вул. Б.Хмельницького, Конько, Набережна. Східцевий перехід до лікарні, який нарешті з’єднав Табурище та верхню частину міста. Зроблена огорожа ЦРЛ, побудований стадіон  для  першої  школи,  та  й  взагалі,  для  діток  всього  Таборища, та багато іншого. Ми працювали для міста. Такими результатами не може похвалитися більше ніхто. Тільки балачки.

Ми йдемо  разом із дружньою, професійною та досвідченою командою Народної Партії.  Ця  політична сила  за багато років свого існування, жодного разу не була заплямована негідними вчинками, не замішана в жодних темних чи скандальних справах. Крім того мені дуже подобається назва: «Народна». І ви, і я – ми народ нашої чудової країни, чи не так?»

Звичайно, з цим погодилися всі.

Михайло Володимирович представив поважному зібранню присутніх на зустрічі представників міської організації Народної Партії, які разом із ним візьмуть участь у виборчих перегонах: депутатів міської ради Івана Маліновського, Володимира Помазана, кандидата в депутати по 23 округу директора ЗОШ №1 Ольгу Климчук та інших.

До речі, охарактеризувати Михайла Литвиненка як депутата запросили його колегу по міській раді Володимира Помазана: «Мені дуже пощастило працювати з такою порядною, серйозною і відповідальною людиною, як Михайло Володимирович. Він очолює комісію, яка коригує земельні питання, а вони, зазвичай, складають вісімдесят а то й дев’яносто відсотків питань порядку денного пленарного засідання. Я хочу вас запевнити, що кожне з цих питань було опрацьовано відповідно до чинного земельного законодавства України і не мало нарікань ні у заявників, ні у колег-депутатів. А це говорить тільки про найвищу відповідальність та професійні якості Михайла Володимировича.»

Представити програму, з якою народники йдуть на вибори, запросили голову  Світловодської  міської організації Народної  Партії  Івана Маліновського.

«Я депутат від Народної партії з 2006 року, – зазначив Іван Миколайович, звертаючись до присутніх, – і хочу зазначити, що Народ для нас – це не просто гарне слово для назви політичної сили. Вся наша програма – це комплексний підхід до вирішення тих проблем, які озвучили нам безпосередньо мешканці міста. Ми її створили разом з людьми. Тепер ми її виконаємо разом з вами.»

Іван Миколайович зупинився на декількох пунктах програми. Зокрема, питаннях громадських перевезень та деяких аспектах соціально-економічного розвитку міста.

«А говорячи про Михайла Володимировича, – зазначив він на завершення виступу, – я погоджуюся  із  вашою  думкою, що така людина потрібна нам, світловодцям, на іншій посаді – міського голови. І згідно з останніми рейтингами по місту, якби він виявив подібне бажання – переміг би із великим відривом. Але сьогодні мова йде про  наші  наміри  мати  потужне  представництво  в  Світловодській  міській  раді  і  завдяки  вашій  підтримці – я  впевнений,  що  нам  це вдасться.»

Далі ведуча зустрічі, помічник М.Литвиненка Адоліна Іваненко, за допомогою Володимира Помазана, провели невеличкий «лікбез» стосовно особливостей та механізму голосування 25 жовтня. А Іван Маліновський пояснив, як виглядатиме виборчий бюлетень. Зокрема, обираючи політичну силу, виборець буде бачити два прізвища:  Першого  кандидата  та людини, яка представлятиме політичну силу на окрузі. За результатами жеребкування Народна партія буде в бюлетені під номером 10, а поряд стоятиме прізвище М.Литвиненка,  як лідера  команди  НП та (наприклад, в 23 виборчому окрузі) прізвище кандидата О. Климчук.

Відразу ж з’явився тост: «За десяточку»!

Далі було багато приємних слів, привітання і квіти від М. Литвиненка для найактивніших   представників  зібрання, подарунки для іменинників та творчі номери від артиста Василя Кузьменка та поетеси Лідії Лаврик.

А на завершення зустрічі Михайло Володимирович ще раз подякував за підтримку всім присутнім і наголосив, що хай там хоч каміння з неба, а наступна подібна зустріч не за горами. Головне, аби  поважні люди похилого віку берегли своє здоров’я та зберігали незгасиму енергію небайдужих за долю рідного міста людей.

Власкор.

About the author

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Розсилка новин