Іван Маліновський: «Народна партія гарантує мешканцям міста підтримку на всіх рівнях»

7 жовтня представники Народної Партії (№10 у виборчому бюлетені)  провели зустріч із мешканцями нижньої частини міста – жителями багатоквартирних будинків по вулиці Артема.  Поспілкуватися до містян, завітали депутати міської ради Іван Маліновський – кандидат  до  Світловодської  міської  ради  від  міської  організації  Народної  Партії  по  виборчому  округу  № 28, Михайло Литвиненко, начальник міського УЖКГ Віктор Самоляк та інші представники політичної сили.

Не зважаючи на різке похолодання та пронизливий вітер, бажаючих поспілкуватися, і в першу чергу, висловити свій біль та озвучити власні проблеми, прийшли  чимало людей. І майже кожному було що сказати гостям. Останні ж, розуміючи, що нечасто народ має можливість висловити свою думку, вислухали всіх і кожного. При чому мова йшла далеко не тільки про справи міста, а й про область, і про державу, і навіть  про зовнішню політику. Та через декілька хвилин спілкування тон бесіди став цілком нормальним і перейшов у русло конструктивного діалогу.

Говорили багато про що. Зокрема, як завжди, основною проблемою мешканців багатоповерхівки є комунальні питання. Стосунки між мешканцями та житлово-експлуатаційними конторами –  проблема номер 1.

«Реальний вихід із цієї ситуації – створення ОСББ, – зазначив Іван Маліновський, – але далі керувати вашим житловим фондом маєте ви самі».

Але, як часто це буває, кращого життя хочуть всі, а забезпечити його має хтось, наприклад – влада.

«Ми всі хочемо, – звернувся до присутніх Іван Миколайович, – щоб до нас прийшов гарний дядечко і вирішив всі наші проблеми. Але так не буде. Кожен має взяти участь у вирішенні тих чи інших питань нашої спільної життєдіяльності. Ніхто не зможе і не захоче зробити все за вас. Ви маєте взяти в цьому участь. А я гарантує вам підтримку на всіх рівнях підготовки та створення об’єднання співвласників будинків – надам юридичну та організаційну допомогу, відвезу  до сусідньої Олександрії, аби ви на власні очі побачили, як це має працювати і працює вже не перший рік.»

Далі, питання стосувалися працюючого  (чомусь   вночі?..)  підприємства фактично попід вікнами городян, громадських перевезень, частого задимлення від тління сміттєзвалища,  тощо.

Відповідаючи на всі ці запитання, Іван Маліновський звернувся до Народної Програми розвитку м. Світловодська та с.Власівки:

«Практично всі ці питання, – зазначив він, – це окремі пункти нашої програми. В її основу покладено план дій з вирішення проблемних питань, озвучених самими мешканцями міста та селища Власівки.  Там і про реформування ЖКГ та створення ОСББ зокрема, про впорядкування пасажирських перевезень, відновлення мереж вуличного освітлення, питання стосовно збереження енергоресурсів і зменшення їх вартості та багато іншого. Народна Партія (у виборчому бюлетені №10) пропонує вам на розсуд свій план роботи. Читайте уважно і робіть свій вибір. »

Також Іван Миколайович представив присутнім Першого кандидата виборчого списку міської організації Народної партії – Михайла Литвиненка.

Михайла Володимировича дуже добре знають в Хмельницькому мікрорайоні і з великою повагою ставляться до нього, як до керівника великого промислового підприємства, так і до порядного та конструктивного депутата міської ради.

Шановне зібрання ще трохи погомоніло та з рештою, дійшли загального рішення – Народну партію (№10 у виборчому списку) представляють поважні, серйозні і ділові люди, які не обмежуються обіцянками – завдяки  активному  сприянню  Івана  Маліновського,  чимало  питань  мешканців  вже  вирішено,  а  частина   знаходиться  в  процесі   виконання. До  того  ж, представниками   Народної  Партії,   пропонується  реальна   допомога вже зараз. Вони варті того, аби представляти інтереси мешканців міста у наступному скликанні Світловодської міської ради, адже мають чіткий план дій та не бояться відповідальності.

Власкор.

About the author

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Розсилка новин