Остання сесія 6-ї каденції: трохи галасу, трохи суму і велика надія на майбутнє

13 жовтня у першій кімнаті адмінбудівлі пройшло пленарне засідання сімдесят сьомої, останньої для нинішньої каденції міських обранців, сесії Світловодської міської ради. На ньому були присутні 38 депутатів.

Під час уточнення порядку денного знову зупинилися на особливостях передачі в місто Власівської амбулаторії. Зокрема, цього разу мова йшла про те, що із 44,25 штатних одиниць, які працюють на Власівці, 8 передати до міської ЦРЛ, а 36,25 – до Центру первинної медико-санітарної допомоги (ЦПМСД). Подібний проект секретар міськради З. Климчук пропонувала довключити до порядку денного. Депутат Володимир Помазан зауважив, що дане питання не проходило по комісіях і він не погоджується з трактовкою «за виконання рішення покласти відповідальність на відповідну (значить, очолювану Володимиром Івановичем) профільну депутатську комісію».

«Не треба, Юрію Миколайовичу, – звернувся він до міського голови, – підставляти депутатів на останній сесії. Тим більше, що розподілу того ми теж в очі не бачили і не знаємо, хто куди має перейти і чи всі перейдуть».

І хоч міський голова Юрій Котенко намагався пояснити, що розподіл відбувається не за його бажанням, а відповідно до розпорядження Кабміну та наказу МОЗ України, Помазана підтримала більшість депутатів і питання не включили.

Також З. Климчук запропонувала виключити із порядку денного депутатські запити, мовляв, перший заступник на лікарняному і нема кому на них ні відповісти, ні перенаправити. І тут більшість не погодилася, мовляв, це наша робота і законне право безкоштовно замалюватися перед камерами та фотооб’єктивами напередодні виборів. Жартую. Звісно, всі депутати переймаються долею міста і його мешканців.

Тож, депутат Ю.Сапянов довів до депутатів інформацію про судові рішення, пов’язані із порушенням трудового законодавства КП «Комбінат комунальних послуг» та підняв питання відшкодування коштів, витрачених комунальним підприємством на виплату штрафних санкцій через неправомірне звільнення працівників  керівником, який приймав рішення про звільнення. Його прагнення підтримав депутат В.Юшко: «До речі, Юрій Миколайович, теж саме має стосуватися і вас особисто через звільнення колишніх директорів ЖЕКів Письменного та Кармаліти, яким потім бюджет відшкодував сотні тисяч гривень!».

Але з підрахунком голосів під час прийняття рішення, чи ставити запит на контроль, вийшов казус: Юрій Сапянов декілька разів перераховував голоси під супровід волаючого в залі засідань Миколи Сопільняка. Сопільняк переміг – не всі депутати повторно підняли руки так як намагалися щільно затулити вуха. Питання не проголосували.

Депутат О. Гусєв просив грошей на дорожнє покриття та освітлення в дворах своїх виборців, В.Макаров переймався станом даху ЗОШ №9, К.Каспров нагадав про відсутнє водопостачання в деяких районах Власівки, а М.Бур’яський закликав зробити щось (хоч шарову засипку) на міському сміттєзвалищі, яке горить останні півроку. До речі, щодо сміттєзвалища Юрій Котенко зазначив, що шарову засипку робили чотири тижні тому, щоправда, допомогло не дуже. Але робити там щось серйозне за бюджетні кошти немає можливості, так як воно (сміттєзвалище) територіально належить не до міста, а до району.

Запити взяли до відома.

Далі приступили до розгляду питань порядку денного. Внесли зміни до рішень про конкурсну комісію у сфері оцінки земель та про міську програму підтримки сімей учасників АТО. Виділили матеріальну допомогу сім’ї Шишкіної Я.Ю., яка опинилася у складних життєвих обставинах. Затвердили положення про Центр надання адміністративних послуг та Центр соцслужб для сім’ї, дітей та молоді. Наостанок розглянули кілька питань архітектурно-земельних відносин.

Питання останньої сесії шостого скликання нібито було вичерпано. І до присутніх колег звернулася президент депутатського клубу Любов Чекаленко: «Я всіх вас глибоко поважаю, багатьох щиро люблю, як хороших  людей. Ми всі працювали на благо міста. Хай сварилися, багато в чому не погоджувалися один з одним, та все ж таки знаходили спільну мову, аби від того не страждало місто. Я пишаюся, що була частиною депутатського корпусу. Дякую всім за роботу і бажаю всього найкращого».

Також подякували за роботу колегам Юрій Котенко та Зінаїда Климчук.

На цьому сесію можна було закривати, але слова попросив депутат В.Помазан: «Шановні колеги, давайте все ж таки повернемося до розгляду питання стосовно Власівської амбулаторії. Якщо ми не приймемо рішення, то люди залишаться без заробітної плати. Ми не маємо права так завершувати свою роботу».

Зрештою вирішили підтримати проект рішення, який виносився на початку, тільки зі змінами: замість депутатської комісії відповідальність за виконання покласти на головних лікарів ЦПМСД та ЦРЛ.

На цьому все. Міський голова Юрій Котенко оголосив сесію закритою. Чекаємо, хто відкриватиме наступну – першу сесію нового – сьомого скликання. Залишилося недовго.

Власкор.

About the author

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Розсилка новин