Ревівка – об’єкт підвищеної уваги Світловодських народників

01_РевМинулого тижня, під час проведення чергової зустрічі з населенням міста, мешканці будинку №2 по вулиці робітничій звернули увагу лідера  Світловодських  народників Михайла Литвиненка на стан дорожнього покриття у дворі, мовляв, ці ями вже мають статус вічних і вже  не  знають  до кого звертатися, аби їх полатали.

Михайло Володимирович не довго думаючи пообіцяв: «Приберете сміття – забетонуємо в той же день». Сказав – зробив: коли з ямищ було прибрано сміття, Михайло Володимирович  оперативно  організував  ремонтні   роботи по  бетонуванню, так званих «вічних» дір в асфальті.

Та вже наступного дня двором почали розповсюджувати чутки, що цю заслугу присвоїв собі інший «поважний» кандидат від конкуруючої політичної сили. Який молодець: ще не обрали, а він вже обманює виборців!

«Це не тільки не смішно, це – несолідно і неприпустимо для поважної ділової людини, – коментує ситуацію Михайло Литвиненко. – Ось я перед вами, ось робота моєї команди: забетонована дорога, встановлені урни. А найближчими днями до цього списку додасться відремонтований  дитячий  майданчик та облаштована  автобусна  зупинка,  навпроти  вашого  будинку.»

І обов’язково, наступного тижня, команда Народної Партії  проведе в цьому дворі, зустріч з мешканцями за участі Михайла Литвиненка, Івана Маліновського та кандидата-народника від цього округу, молодого лікаря Сергія Сергєєва.

 

Власкор.

 

About the author

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Розсилка новин