Хочете жити в кращому місті – голосуйте за Народну партію!

Сьогодні перед командою народників стоїть нелегке завдання – осягнути якомога більше території міста та селища Власівки, зустрітися з великою кількістю людей і допомогти їм зробити важкий вибір із десятка зареєстрованих на виборах до Світловодської міської ради 25 жовтня політичних сил. Тому в день представники Народної партії  проводять по декілька зустрічей відразу. Так і сьогодні, 15 жовтня, після зустрічі на вулиці Приморській, Іван Маліновський із командою підтримки провів ще одну – з мешканцями будинку №110, по вулиці Комарова.

А будинок виявився із «родзинкою». Справа в тому, що в результаті «блискучої» реформи ЖКГ, цей кооперативний будинок виявився кинутим на призволяще, точніше, як кажуть самі люди, «завис у повітрі» ­– він не потрібний ні владі, ні житловим конторам. Тепер люди не мають нікого, хто б опікувався їхнім житловим фондом, не проводиться ніякого ремонту, вимкнене світло на східцевих переходах, відсутнє опалення у під’їздах і в прямому сенсі слова, тече дах.

«Допоможіть нам будь-ласка, – з розпачем звертаються люди до депутата,  – у нас немає ні двірника, ніхто не обслуговує наші мережі, а дах в жахливому стані.»

В ході розмови виявилося навіть, що на будинок ні в кого немає взагалі ніяких документів: ні в архітектурі, ні в БТІ, ні у виконкомі, ні в архіві, де, зазвичай, зниклі документи можна було б відновити.

«Відверто кажучи, – зауважив спантеличений Іван Миколайович, – в таке досить важко повірити. Я розумію, що їх можна загубити і потім відновити. Але відсутність документів про будинок навіть в архіві – це вже якась нісенітниця.»

Депутат-народник пообіцяв взяти на себе проблему відновлення документів і порадив в подальшому все ж таки докласти зусиль для самоорганізації і взяти долю будинку у власні руки мешканців багатоповерхівки: «Ви маєте зрозуміти, що ніхто у світі не прийде і не зробить для вас все, чого ви бажаєте. Зокрема, не наведе лад у комунальній сфері. Я вже не раз говорив і говоритиму – часи міняються і сьогодні ви самі маєте брати на себе частину відповідальності за свої будинки. Я гарантую організаційну і юридичну допомогу, відвезу вас до сусідньої Олександрії і покажу, як це має реально працювати. Але за вами основне – прийняти рішення і почати відповідати за своє майно».

В ході бесіди Іван Миколайович представив людям Народну програму розвитку міста Світловодська та селища Власівки, зупинився на таких пунктах як пасажирські перевезення, структурних реформах у роботі органів місцевого самоврядування та ін.

«Ви повинні усвідомити, – звернувся він до присутніх, – що Народна партія на сьогодні єдина сила, яка пропонує людям програму дій на найближчі роки. Тільки народники ставлять перед собою конкретні завдання і мають бачення, як їх вирішувати. Якщо ви хочете жити в кращому місті – голосуйте за Народну партію (№10 у виборчому бюлетені). Гарантую, вам не буде соромно за свій вибір.»

Власкор.

About the author

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Розсилка новин