Іван Маліновський: «Хочу жити у кращому місті і зроблю для цього все від мене залежне»

18 жовтня, напевне вперше за історію Світловодська, мешканці вулиці Партизанської зрозуміли, що все ж таки є у місті представники влади, яким не все одно, що турбує людей і як вони справляються зі своїми проблемами – до світловодців завітав депутат міської ради.  Голова міської організації Народної партії Іван Маліновський.

Відверто кажучи, початок розмови видався досить напруженим: «Ми кожного разу чуємо тільки обіцянки. А потім свого депутата і в очі не бачимо, – говорили люди. ­– А ви там всі про звичайних людей і не думаєте!»

Далі Івану Миколайовичу довелося вислухати і за президента, і за Яценюка, і за Кабмін, і за Верховну раду в тому числі.

«Я розумію, що на тлі діянь попереднього депутата (тільки  зо  два  чоловіки  змогли   назвати прізвище діючого депутата на своєму окрузі) і міської влади в цілому для вашої місцевості, – звернувся до людей Іван Маліновський, – то мені зараз дісталося за все на світі. Але давайте повернемося до питань, які лежать в межах повноважень місцевої влади. І тут будемо розбиратися з вашими проблемами. При чому, разом».

А проблеми виявилися цілком  прогнозовані для Хмельницького мікрорайону: освітлення вулиць, транспортні перевезення, стан доріг і водопониження. До речі, ці ж самі питання піднімалися і на зустрічі із мешканцями вулиці Свердлова, яка відбулася того ж дня. Єдина різниця – там таки знають прізвище колишнього депутата, але від того не легше.

«Ці всі питання мають бути вирішеними, – говорив Іван Миколайович людям. Хочу черговий раз повернутися до Народної програми розвитку міста Світловодська і селища Власівки – в ній є відповіді на всі ваші питання. Я особисто візьму ці проблемні напрямки на контроль, адже у цьому скликанні я балотуюсь на вашому  28  виборчому  окрузі від  Народної партії – номер  10  у  виборчому  бюлетені.»

Важко, але слово за словом і в людських очах потрохи з’являється надія, інтонації пом’якшуються, а погляди перестають бути пронизливими.

«Я розумію, що важко повірити людині, про яку ви до сьогодні і не знали, – говорить Іван Маліновський, – але просто усвідомте одну річ: тут живе моя родина, після навчання повернулася і пішла працювати моя донька, у Світловодську живуть мої онуки і я так само, як ви, хочу аби вони жили у кращому місті, ходили освітленими вулицями із нормальним дорожнім покриттям. Мрію про місто, в якому молодь хотітиме залишитися на все життя. Сьогодні я не обіцяю а констатую: я зроблю для цього все від мене залежне».

Після таких слів люди обіцяли підтримку Народній партії, але, попередили вони, ми будемо слідкувати за вашою депутатською роботою.

«Так і має бути, – запевнив депутат, – ми, кандидати від Народної партії, не боїмося ні роботи, ні відповідальності. Робіть правильний вибір: голосуйте за № 10 – Народну партію!»

 

Власкор.

About the author

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Розсилка новин