Народники продовжують зустрічі з мешканцями міста

18 жовтня команда представників Народної партії провела зустріч із мешканцями будинків по вулиці Ювілейній. На зустрічі були присутні депутат міської ради Іван Маліновський, кандидати в депутати міської ради наступного скликання Ольга Климчук, Оксана Спашиба, Єлизавета Чеверда, Сергій Сергєєв,  Микола  Щербатко,  Марина  Харченко – кандидат  в  депутати  до  Світловодської  міської  ради  саме  по  цьому  виборчому  округу,  та інші.

Зустріч пройшла у досить теплій, дружній атмосфері. Гості відповідали на запитання світловодів і представили основні тези Народної програми розвитку міста Світловодська та селища Власівки.

«Всі наболілі питання для міста та селища є в цій програмі, – зазначила Оксана Спашиба. –  І ми пропонуємо цілком реальні шляхи їх розв’язання. Головне – аби мешканці міста прийшли на виборчі дільниці 25 жовтня і підтримали Народну партію (№10 у виборчому бюлетені). Наш лідер, Михайло Володимирович Литвиненко дуже відповідальниа, принципова і ділова людина. Тільки за останній час він зробив для мешканців міста та Власівки більше корисних справ, ніж окремі депутати за термін всієї своєї каденції. Ознайомтеся із Програмою і ви зрозумієте, що ми команда діла, а не пустих балачок про мир у всьому світі, контрактну армію чи щось подібне, до чого міська влада немає жодного відношення. Бо не має відповідних повноважень. Хочете змінити місто – голосуйте за Народну партію. Ви гарантовано  не пошкодуєте!»

 

Власкор.

About the author

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Розсилка новин