Мешканці Ревівки вдячні народникам за допомогу і обіцяють повну підтримку

19 жовтня, у дворі будинку №2, по вулиці Робітничій, народники провели анонсовану раніше зустріч з мешканцями Ревівки. На зустрічі були присутні депутати-народники Михайло Литвиненко та Іван Маліновський, а також кандидат в  депутати  до  Світловодської  міської  ради  по  виборчому  округу  № 1 від Народної Партії, молодий лікар ревівської амбулаторії, Сергій Сергєєв.

Зустріч, на відміну від більшості подібних передвиборчих заходів, стала  приємним виключенням із правил – ніхто нікого і ні в чому не звинувачував, люди просто дякували команді Михайла  Литвиненка  за допомогу, якої не могли дочекатися роками: забетоновані ями на дорозі, відремонтований   дитячий  майданчик, встановлені сміттєві урни, відновлене зовнішнє освітлення під’їздів.

«Ми дуже шкодуємо, – казали люди, – що ви, Михайле Володимировичу не йдете кандидатом на  міського голову. Ми остаточно переконані за кого голосувати у міську раду, але так хотілося б, щоб ви були мером.»

В ході зустрічі Михайло Литвиненко представив присутнім кандидата в депутати міської ради від Народної партії по їхньому виборчому округу Сергія Сергєєва: «Молодий, амбітний і відповідальний чоловік. За спеціальністю – лікар-терапевт. А головне – справжній патріот Світловодська. Адже після навчання і роботи у Києві, повернувся до рідного міста,  де,  як  молодий спеціаліст,  прагне довести свою професійність роботою на благо громади міста.»

Люди молодого лікаря добре знають і головне, поважають, тому сумнівів стосовно підтримки його кандидатури не виникає жодних.

Іван Маліновський, в свою чергу, пояснив людям, як проходитиме голосування на виборах 25 жовтня 2015 року: «Вам видадуть три бюлетені: з переліком кандидатів на посаду міського голови, депутатів до Кіровоградської обласної ради і зокрема, депутатів до Світловодської міської ради. Якраз в останньому ви і побачите Народну партію під №10, де будуть вказані прізвища першого кандидата – Михайла Литвиненка і вашого депутата від округу – Сергія Сергєєва.  Якщо ви прийняли рішення підтримати народників («Прийняли» – загомоніли люди.), то ставите відмітку навпроти Десятого номера».

Мешканці двору щиро дякували народникам за допомогу і обіцяли свою підтримку. Проте, видали і декілька завдань: допомогти забетонувати яму на зупинці, відновити освітлення у дворі на стовпах, відновити пам’ятник Героям другої світової війни, розташований біля будинку.

«Ми знаємо, що на вашому окрузі, – звернулися ревівчани до Михайла Литвиненка, – всі дуже задоволені Вами, як депутатом. Ви  багато  зробили,  – тепер Ревівка потребує допомоги вашої команди. А підтримку на виборах ми вам гарантуємо на всі сто відсотків».

Зустріч тривала більше години – мешканці Ревівки довго не хотіли відпускати народників, які лише за декілька тижнів зробили для мікрорайону більше, ніж інші політичні діячі за останні десять років. Адже відчувати підтримку і мати  до кого звернутися за допомогою – так важливо у наш непростий час. Тепер у них такі люди є.

 

Власкор.

About the author

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Розсилка новин