Лише за один день Михайло Литвиненко надав благодійної допомоги більше ніж на 10 тис. грн.

19 жовтня у приміщенні Світловодського професійно-технічного училища №5 відбулася зустріч волонтерів і учасників бойових дій у зоні АТО Сергія Миненока та Романа Чемадури із учнями навчального закладу та педколективом. Метою зустрічі було ознайомити учнівську молодь із волонтерським рухом та його величезним значенням волонтерської допомоги для бійців АТО, які відстоюють цілісність нашої держави на «гарячому» сході. До волонтерської акції приєднався і очільник міської організації народної партії, депутат Світловодської міської ради, директор ДП ЗЗБВ Михайло Литвиненко. Михайло Воллодимирович виділив на придбання товарів першої необхідності для захисників вітчмзни 3 тисячі гривень. Крім того, надав матеріали для створення в 5-му училищі куточка, присвяченому мужності і військовому подвигу світловодців-учасників АТО.

Того ж дня від Михайла Литвиненка допомогу у розрі 3 тисячі грн. отримала Власівська загальноосвітня школа для вістановлення вікон. Таку ж саму допомогу отримали і власівчани, які в наслідок пожежі 26 жовтня втратили свої господарські будівлі по вул. Молодіжній №№1-3.

«Ви розумієте, – говорить директор Власівського будинку культури Ольга Горбатенко, – ми й досі не знаємо ні причин, ні винуватців стихійного лиха, яке знищило не тільки майно нещасних власівчан (переважно – пенсіонерів), а й зруйнувало самі будівлі. Ми зверталися за посильною допомогою до багатьох людей, в тому числі і до Михайла Литвиненка. Ми всі дуже вдячні йому за проявлену турботу і допомогу у відновленні зруйнованих госпприміщень».

Та й на цьому добрі справи Михайла Володимировича від 19 жовтня не завершилися: мтеріальну допомогу у розмірі 2 тисячі грн. від його імені було надано власівській багатодітній сім’ї Катерини Подолян, яка опинилася у досить скрутному становищі, адже багатодітна мама онкохвора.

«У людей багато різних проблем, – говорить Михайло Володимирович, – і якщо я можу хоч якось допомогти у їхньому вирішенні, я зроблю все від мене залежне аби надати мешканцям міста і селища Власівки посильну допомогу. Сподіваюся, їхнє життя від моєї допомоги стане хоч трохи кращим і додасть такої необхідної нам всім віри у добрі вчинки і небайдужих людей».

Власкор.

About the author

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Розсилка новин