Коло прихильників Народної Партії зростає

Команда Михайла Литвиненка не зупиняється на досягнутому і продовжує збільшувати кількість прихильників серед мешканців міста та селища Власівки. Тільки 21 жовтня відбулися відразу дві зустрічі представників Народної партії  зі світловодцями.

Перша зустріч пройшла на Лісозаводському житловому масиві – до людей завітав лідер народників, депутат міської ради Михайло Литвиненко та кандидат до міської ради Інна Кучеренко.

Присутні відразу обступили Михайла Володимировича і засипали питаннями стосовно своїх проблем: це арбалітові будинки, які вже 40 років не мають ніякого ремонту, хоча за стандартами не мають експлуатуватися більше 20, це проблеми транспортного сполучення з містом – одна маршрутка на годину і та з перебоями, це нерегульований рух величезних вантажівок та робочого потягу елеваторників, які часто перекривають дорогу і не дають можливості рухатися іншим транспортним засобам. Але головна проблема людей – водовідведення (простими словами – каналізація). Виявляється, лісозаводський масив не підключено до міської мережі водовідведення і найближчим часом цього ніхто робити не збирається. А стоки лісозаводу йдуть просто в невеличкий канал, точніше – стічну канаву, звідки, скоріш за все, потрапляють у грунтові води.

«Якщо вже й ви не зробите, – з розпачем зверталися люди до Михайла Литвиненка, – то мабуть, ніхто вже ніколи не зробить!»

«Я знайомий з цією вашою проблемою. Вона дійсно не така вже й проста. Якщо ніяка влада не може вирішити її протягом багатьох років. Але переконаний, що разом із керівництвом ВУКГ «Дніпро-Кіровоград», ми вирішимо це питання».

Михайло Володимирович відповів на всі питання людей, щоправда – крім одного: «чию кандидатуру на міського голову підтримати?»

«Тут я вам порадити  не можу, – відповів очільник команди народників, –  от в міську раду голосуйте за №10 Народну партію. А міського голову обирайте самостійно.»

«Буде вам підтримка, – запевняли лісозаводці, – не переймайтеся. Знаємо вас, як людину діла, тому навіть і не вагаємося. Ми обираємо Народну партію!»

Друга зустріч пройшла на вулиці В.Бойка. З мешканцями багатоповерхівок зустрічалися депутат міської ради Іван Маліновський та кандидат у депутати Ольга Климчук. Після представлення Ольги Анатоліївни,  як майбутнього депутата від цього округу, Іван Миколайович коротко представив присутнім Народну програму розвитку міста Світловодська та селища Власівки, зазначаючи,  що всі пункти даного документу – це конкретний план дій народників на найближчі два роки:

«Ще раз хочу наголосити, що ми не обіцяємо вам закінчити війну, зменшити тарифи на газ чи ринкову вартість нафти – це не наші повноваження. І всі  хто обіцяє вам подібні речі – вас обманюють.  А от те,  що ми справді можемо зробити  і  вже  робимо – читайте в нашій програмі. Читайте і підтримуйте №10 у виборчому бюлетені – Народну Партію».

Власкор.

About the author

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Розсилка новин