Чого чекати від нової влади?..

 

Чого ви чекаєте від новообраної влади?

Саме з таким запитанням ми звернулися до мешканців нашого міста цього тижня. Конкретніше, ми попросили розповісти городян, чи задоволені вони результатами останніх виборів і чого саме очікують від новообраного міського голови та Світловодської міської ради сьомого скликання. Пропонуємо читачам найбільш цікаві і оригінальні відповіді.

 

  1. Олександр Петрович, водій з 15-річним стажем: Ну, я відверто був здивований. Ви знаєте, у кого із знайомих не запитаю, ніхто за Козярчука не голосував. Голосували у більшості за молодих. Хотіли їм шанс дати. А вийшло не так. Та хай людина працює, може щось зробить корисне для міста.

А в першу чергу, звичайно, хотілося б, щоб він дороги і тротуари поремонтував, а то у нас вже ні колес, ні взуття, ні нервів не вистачає.

 

  1. Ганна Миколаївна, пенсіонер: Ой, ви знаєте, я особисто задоволена – Валентин Валентинович точно буде гарним мером. А що, за кого було ще голосувати – за тих хто вже й так добряче на нас нажився, чи за тих, хто в своєму житті ще зробити нічого не встигли путнього: тільки амбіції і пафос. Ні, Козярчук – то найкращий варіант, я переконана.

А побажати хочу йому в першу чергу зробити освітлення по місту, бо ходити ввечері просто страшно: чи то ногу зламаєш, чи то по голові дадуть. А ще з ЖЕКами навести лад і отим Побутом (мова йде про СП ТОВ «Світловодськпобут») – ну вже геть знахабніли, нічого не роблять, а гроші беруть просто скажені, ніякої пенсії не напасешся!

 

  1. Дмитро, системотехнік: Чи задоволений я? Скоріше ні, адже я за Козярчука не голосував. Та може так і краще для Світловодська у наш час. Людина, в принципі, має непоганий досвід керівника, очолював чималий колектив і був депутатом, тому напевне має розуміння, що звідки береться і як робиться. Ну, я так думаю.

А стосовно першочергових завдань – складно сказати, що з цієї купи проблем нашого міста є першочерговим… Головне, щоб помічників собі взяв нормальних, готових робити правильні речі, а не просто кормити знову світловодців обіцянками. Ну, робити висновки рано, тому, як кажуть, поживемо-побачимо.

 

  1. Тетяна, продавець: Якщо чесно, то я в шоці! Як можна було голосувати за Козярчука – не розумію. Ви бачили, як він ставиться до людей? А інтерв’ю, коли в нього запитали, що він як депутат зробив для міста, дивились? Нічого!!! Та він на сесії був не більше десяти разів за всі п’ять років! Що він міг зробити? Ні, я не розумію, я просто вражена такими результатами. І після того він розказує, що його представники контролювали всі вибори, супроводжували всі машини з бюлетенями. Вам не здається, що тут не все так просто?

А зробить він в першу чергу розбиту дорогу біля своєї фірми за бюджетні гроші, от побачите, бо, мовляв, то «візитівка міста»…

А в раду хто пройшов, бачили? Від деяких прізвищ я просто «в захваті»! Ні, від такої влади ми жити краще не станемо, побачите.

 

  1. Павло, студент КПІ: Чесно кажучи, я на вибори взагалі не ходив. А який сенс – жоден із них (представлених кандидатів) не зробив би для нас нічого путнього. Це все просто балачки. Та і в країні в цілому те ж саме відбувається. Звичайно, сумно, що наше рідне місто з кожним роком все більше стає дірою, в якому молодь не має ніяких перспектив.

Мені абсолютно все рівно, що хто зробить, думаю що великої різниці ми не відчуємо. А я збираюся їхати зі Світловодська. Може, до Кременчука – там хоч якесь життя, чи до Києва. А потім і взагалі з країни, в Польщу, наприклад.

 

Приблизно так виглядає середній зріз настроїв населення нашого міста (звичайно, це не констатація, а лише припущення). Яким чином зміняться настрої городян перевіримо ще раз, скажімо, днів через 100 після інавгурації нової влади.

Вокс Популяйко.

About the author

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Розсилка новин