Фотофакт: поліція нас береже. А себе?

Декілька днів тому посеред перехрестя вулиць Леніна та Калініна «виросло» дерево. Точніше, його посадили, так як вирости посеред грудня воно ну ніяк не могло. Придивившись більш прискіпливо помічаємо: просто посеред перехрестя любителі металу вкрали чергову кришку каналізаційного люку. І якщо раніше до правоохоронців ставилися хоч з пересторогою (бо відділення Світловодського МРВ УМВС зовсім поряд), нині «махрову» поліцію не тільки ігнорують, а ще й виявлять свою зневагу, крадучи у них прямо з-під носу.

Відверто кажучи, хочеться подякувати «зеленим санітарам», які вставили в каналізаційний колодязь ту суху гілляку, адже на тому місці могла статися серйозна аварія. Звичайно, якщо садівники і металісти – це не одні і ті ж персони.

Цікаво, як довго стирчатиме там цей прояв людяності, з одного боку, і некомпетентності певних служб, з іншого. Може й до Нового року дотягне – тоді добре було б її прикрасити новорічними іграшками та гірляндою. А що, такий собі модернізм по-світловодськи… Та й вночі буде видно краще.

Тільки як на фоні цього модернізму виглядає наша мі(по)ліція? Здається, не дуже.

Що ж, митцям – «плюс», правоохоронцям – «мінус»…

P.S.: А знаєте що найбільше вражає? Реакція світловодців! Один дядечко, проходячи мимо, запитав: «А що, аварія була?».

«Дякувати Богу, – кажу, – ще ні!».

«Тю! Ну і чого ото його фотогрувати? Ти що, люків незакритих не бачив?»

Санта КлаВус.

About the author

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Розсилка новин