Валентин Козярчук звітував про роботу і відповідав на питання

В неділю, 20 грудня, світловодський міський голова Валентин Козярчук провів свою першу і, як пообіцяв, далеко не останню зустріч зі світловодцями. Точніше, з тими, хто виявив бажання прийти поспілкуватися із новообраним міським головою.

Бажаючих було чимало і на початку зустрічі концертна зала Міського Будинку культури була майже повна.

Валентин Козярчук запропонував присутнім простий формат спілкування: спершу його коротка доповідь про результати роботи, а потім – відповіді на питання всіх бажаючих.

Під час своєї промови міський голова торкнувся багатьох наболілих проблем міста. Зокрема про боротьбу зі стихійною торгівлею, яку попід вікнами будинку по Леніна, 106 вже вдалося «здолати». Тепер на черзі «дитячий світ». Щоправда, тут міський голова та його неукомплектована команда, не хочуть просто всіх розігнати, а запропонувати цивілізовані місця для торгівлі.

Стосовно проблеми пасажирських перевезень, В.Козярчук розповів, як їздив маршруткою по місту, залишився незадоволений тим фактом, що пасажирам не видають квитки: «А це наші з вами податки, шановні! Наповнення бюджету, якого нам ні на що не вистачає!»

В результаті, під час останнього засідання виконкому з АТП було розірвано контракт на обслуговування маршруту №24 і передано приватному підприємцю В.Макарову, крім того, 24-й тепер ходитиме (їздитиме) по Приморській, як це і було колись задумано.

Також мер відмітив, що ситуація із пільговими перевезеннями у нього на контролі і порушники будуть покарані.

«На першому поверсі виконкому є скринька, яку я називаю «антикорупційною», – звернувся В.Козярчук до всіх – вона для ваших звернень і сигналів про порушення. Крім того, ми відкриємо «гарячу» телефонну лінію, куди ви теж зможете звертатися у разі потреби».

Торкнувся  міський  очільник і питання адмінреформи. Констатував, що сьогодні зі Світловодськом ніхто об’єднуватися не хоче. Питання в тому, що місто сьогодні не заробляє навіть на власне утримування. Тому знову ж таки наголосив на тому, що акцизи, квитки і тому подібні речі для міста є важливим фактором наповнення бюджету.

Говорив про басейн, опалення якого сьогодні обійдеться для міського бюджету майже мільйон гривень за сезон. В той же час, трохи більше мільйону коштує збудувати окрему міні-котельню, яка «грітиме» тільки спорткомплекс та басейн, утеплити чашу водяної споруди.

З теми опалення поступово перейшли до «Світловодськпобуту», де незабаром знову зміниться (чи то повернеться колишнє) керівництво, адже тепер суди виграла інша сторона. Та не це головне – виявляється всі котельні міста заставлені певній банківській установі і якщо цієї зими, до кінця опалювального сезону, їх ніхто не чіпатиме, наступного все може бути дуже сумно.

Двічі міський голова починав свою думку про те, що сьогодні у Світловодську не так багато дітей, як то було в роки розбудови міста, а кількість шкіл залишається та ж сама. Мовляв, нащо нам опалювати і утримувати навчальні заклади, де половина класів пусті. Висновок напрошується сам: питання наповнення та утримування закладів освіти будуть переглянуті і скоріше за все, оптимізовані.

Пожалівся мер і на те, що депутати міськради сьогодні не йдуть йому на зустріч в питанні формування своєї команди і сьогодні він де-факто працює один і за секретаря, і за заступників.

Також торкнувся міський голова питань вуличного освітлення, проблем комунального сектору, безпритульних собак і т.п.

Після виступу Валентина Козярчука, присутні мали можливість задати міському голові будь-які питання. Деякі отримали відповіді відразу, були питання з яких міський голова зізнавався, що відповіді потребують підготовки і з’ясування певних обставин.

Підсумовуючи зустріч очільника місцевої громади зі своїми виборцями, варто зазначити, що Валентин Валентинович вміє гарно тримати «глядача», добре розуміє, що і як треба говорити, аби отримати схвалення людей. Містянам без сумніву сподобалася така спокійна і невимушена атмосфера спілкування із міським головою. Тому із нетерпінням чекатимемо наступної зустрічі.

Власкор.

Про автора

Пов’язані статті

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені (обов’язково)

Розсилка новин