Фотофакт: ці східці шкідливі для вашого здоров’я

Якоюсь мірою, ми самі винні в тому, що дозволяємо нехтувати власними інтересами, ховаємося від зайвого галасу і рано чи пізно призводимо до того, що навіть загроза нашому життю, чи здоров’ю, по великому рахунку нікого не турбує.

Наприклад, до редакції зателефонував чоловік, який попросив сфотографувати «страшні» східці біля будинку №17 по вулиці Богуна. При цьому людина не захотіла ні називати своє ім’я, ні залишати контактні дані. Що ж, хай буде так, головне – є сигнал.

Про які саме східці йшла мова довго гадати не довелося (навколо будинку їх декілька), адже те, що ви бачите на фото інакше, як грою з власним життям не назвеш – ці ведуть вниз від 17-го будинку до 15-го. І доки автор зробив декілька фото, по спині «бігали наполохані мурахи», адже один необережний рух призведе мінімум, до зламаних кінцівок. А летіти досить далеко…Уявіть собі ці східці взимку, зі сніговою чи льодовою кіркою! Моторошно, чи не так?

Комунальники говорять, ніби стосовно цих східців ніяких звернень наразі не зареєстровано (почекаємо, поки хтось скалічиться?), ЖЕКівці, як завжди говорять, що «ми в курсі, але грошей не вистачає», а звернутися за допомогою у вищі сфери міста фактично ні до кого, адже ні профільного, ні будь-якого заступника (читай, куратора сфери ЖКГ) міського голови допоки нема.

Щоправда, є депутат Надія Мальцева від «Укропу», яку рішенням останньої сесії закріпили за відповідним виборчим округом (див. «Округи і депутати»). Тож і передаємо звернення виборців депутату: Надіє Олексіївно, не чекайте, поки хтось вб’ється – зробіть щось корисне.

Мін Здрав.

About the author

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Розсилка новин