Квартира з душком: виселення відмінили, боротьба продовжується

Проблемну ситуацію, в яку потрапила сім’я Тетяни Сокоренко, напевне пам’ятають всі читачі нашого видання. І звичайно, пам’ятають жахливі події 7 грудня, описані в матеріалі «Квартира з душком: немістичний трилер з життя», коли жінку разом із сином прийшли виселяти із власної оселі родичі колишнього власника та представник виконавчої служби.

Нагадаємо, що того дня виселення не відбулося – сторони досягли домовленості про відстрочення виконання вироку на тиждень (до 14 грудня), аби дати жінці з сином знайти хоч якесь житло. І дійсно, 14 грудня пані Тетяна вивезла свої речі зі своєї квартири.

А сьогодні Тетяна Сокоренко отримала листа із Київського Вищого спеціалізованого суду, в якому знаходиться ухвала від 16.12. 2015 року про призупинення виконання рішення про виселення Сокоренко з квартири.

«Складається враження, ­– коментує ситуацію юридичний консультант потерпілої Віталій Куцевич, – що виконавча служба була певним чином зацікавлена в тому, аби виконати вирок щодо виселення пані Тетяни якнайшвидше. Ми просили їх почекати декілька днів, але вони, ніби передбачуючи можливість призупинення вироку, наполягали на терміновості його виконання.

Крім того, дивно те, що ні виконавці, ні суд попередньої інстанції на врахували той факт, що Тетяна Сокоренко й надалі є власницею даної квартири. Те що Світловодський суд скасував всі акти продажу чи передачі квартири фізичним особам і повернув житло до комунальної власності міста – вони врахували. А те, що Дніпропетровський апеляційний суд відмінив це рішення – ні. А це означає, що жінку виселили із її власної квартири.»

Отримавши такі новини, ми зв’язалися безпосередньо з Тетяною Сокоренко.

«Сьогодні ми наймаємо житло. Добре що знайшлися небайдужі люди і ми з сином все ж таки маємо дах над головою. Новини ці приємні (про ухвалу з КВСС), але назвати їх радісними у мене вже не вистачає сил, адже це ще далеко не кінець.

Звичайно, сподіваємося на те, що вже нарешті розберуться в нашому конфлікті і справедливість буде відновлено. Хочеться, аби це відбулося якнайшвидше.

З понеділка почну звертатися до відповідних інстанцій, аби отримати дозвіл повернутися в рідні стіни. Виселяли швидко, тепер побачимо, як швидко заселятимуть назад…»

Ми й надалі будемо відслідковувати ситуацію з квартирою пані Тетяни і інформуватимемо про хід подій наших читачів. Крім того,  хочемо висловити Тетяні Сокоренко свою підтримку і побажати зустріти Новий рік у власному помешканні і відсвяткувати це свято і всі наступні у своєму власному домі.

Власкор.

About the author

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Розсилка новин