Три з трьох: щасливий мер нарешті отримав секретаря і заступників

14 січня сесія міської ради черговий раз розглядала питання стосовно обрання сукретаря Світоводської міської ради та заступників міського голови: першого та з комунальних питань.

Тож, спершу провели таємне голосування з приводу посади секретаря ради. Пропозицію вніс сам голова – Валентин Козярчук запропонував депутатам кандидатуру Юрія Сапянова, напевно найдосвідченішого зі складу нинішньої ради.

Депутати підтримали особу Юрія Олександровича 20 голосами. Рішення зустріли оплесками. Полегшеними подихами і відвертою радістю з боку міського голови. В.Козярчук тут же запросив новобраного секретаря зайняти своє законне місце поряд із міським головою у президії.

Наступними рішеннями без обговорення затвердили першого заступника міського голови: ним (як ми свого часу і прогнозували) став Олексій Гайдабура –32 голоси із 32 присутніх (щоправда, голова лічильної комісії Надія Мальцева озвучила цифру 33… Напевне, порахувала когось із тих депутатів, хто вийшов із зали засідань).

За кандидатуру Анни Нестеренко на посаду заступника з комунальних питань проголосували 25 міських обранців, чого цілком вистачило для позитивного рішення.

Тож, вітаємо всіх новообраних посадовців. Цілком щиро бажаємо кожному з них терпіння, наснаги і головне, порозуміння, в першу чергу, між собою. Особливих успіхів хочеться побажати Анні Андріївні, адже її напрямок роботи найскладніший.

Що ж, тепер пан мер має повну команду і вже від завтра якість життя світловодців піде вгору, чи не так, Валентине Валентиновичу? Ми хочемо те бачити якнайшвидше, бо ж до цього багато про це чули…

Докладніше про хід сесії, згодом.

Власкор.

About the author

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Розсилка новин