“Пустяк по сути”: Коболєв назначив зарплату голові “Укргазвидобування” у розмірі… 1 млн грн на місяць

Аргументом для підняття власної зарплати топ-менеджмент компанії назвав “реформи в Україні” і “статті в Forbes”.

Керівництво найбільшого в Україні добувача природного газу ПАТ “Укргазвидобування” наприкінці 2015 року звернулося з листом до голови НАК “Нафтогаз-України” Андрія Коболєва з проханням підвищити зарплати топ-менеджменту. Про це на своїй сторінці на Facebook написав блогер Денис П’ятигорець.

“Ось всі зараз кричать, що мовляв реформ в країні не видно і вони не працюють. І всі помиляються. Реформи працюють! Причому всі! Не вірите? Ну так я доведу.

От уявіть, сидять у своєму кабінеті керівники державної компанії “Укргазвидобування” і думають: “Дивно так виходить – у нас в країні реформи йдуть повним ходом, бюджет не встигає доходи рахувати, а ми тут сидимо на злиденній зарплаті в 100 тис.

А давайте попросимо у глави НАК “Нафтогазу” Коболєва дозволу підняти собі зарплату. Небагато. Нехай замголови “Украгазвидобування” отримує 398 тис. грн на місяць, а голова – 1 млн грн на місяць. Дрібниця по суті”. І прикол в тому, що вони саме так і написали в листі Коболєву”, – повідомив П’ятигорець.

Він зазначає, що аргументом для підняття собі зарплати вони називають “реформи в Україні” і “статті в Forbes”. “І Коболєв … щоб ви думали? Правильно, дозволяє підняти трудягам зарплату”, – повідомив блогер.

About the author

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Розсилка новин