Нові тарифи на холодне водопостачання діятимуть з 15 лютого

 Обласне комунальне виробниче підприємство «Дніпро-Кіровоград» вводить в дію тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових мереж) з 15 лютого 2016 року.

Введення в дію нових тарифів обумовлене постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26.11.2015 р.№2868 «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових мереж) суб’єктам господарювання, які є виконавцями цих послуг».

Постанова офіційно оприлюднена в «Офіційному віснику України»(№ 6, ст. 332) 29січня і набрала чинності.

Тариф на послугу централізованого водопостачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових мереж) затверджений в розмірі 7,29 грн./м3,тарифи на послугу з централізованого водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових мереж) – в розмірі 6,71 грн./м3.

Тариф для жителів приватних будинків на одного хазяїна залишиться незмінним: централізоване водопостачання – 6,744 грн. за 1 кубічний метр, водовідведення – 6,204 грн. за 1 кубічний метр.

About the author

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Розсилка новин