До уваги випускників: в Україні почалася реєстрація на ЗНО-2016

Кожен учасник тестування має право скласти тести максимум з чотирьох предметів.

1 лютого 2016 року, о 12:00 стартувала реєстрація на Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) для випускників шкіл та професійно-технічних навчальних закладів.

Кожен учасник тестування має право скласти тести максимум з чотирьох предметів із переліку: українська мова та література; історія України; математика; біологія; географія; фізика; хімія; англійська мова; іспанська мова; німецька мова; російська мова; французька мова. Реєстрація доступна до 4 березня. При цьому зміни до реєстраційних даних можна вносити до 18 березня.

Основна сесія ЗНО буде проведена з 5 травня до 17 червня. Для учасників АТО і осіб, які проживають на тимчасово окупованій території, передбачено проведення додаткової сесії ЗНО, яка триватиме з 14 червня по 4 липня.

Зареєструватися на неї можна з 19 березня до 20 травня. Для випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2016 р. результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури (українська мова), математики або історії України зараховуються як оцінки за державну підсумкову атестацію.

Обов’язковим конкурсним предметом для вступу залишається українська мова та література. Інші два визначає ВНЗ або випускник самостійно вибирає з переліку, запропонованого вищим навчальним закладом.

Звертаємо увагу: потрібно буде подавати сертифікати ЗНО, видані в 2016 році. Тому якщо випускники минулих років планують вступати в наступному році, вони повинні реєструватися для участі у стандартизованому тестуванні-2016.

За матеріалами dt.ua

About the author

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Розсилка новин