Рада затверджуватиме Козярчуку нових заступників

Як ми вже писали раніше, на попередній сесії Світловодської міської ради до штатів виконавчого комітету було повернуто посаду заступника міського голови з гуманітарних питань. А трохи пізніше – про невдалу спробу молодого, амбітного і з усіх боків «перспективного» Гайдабури,  посісти крісло першого зама.
Тож, як ми і натякали, на розгляд наступної сесії СМР виносяться нові кандидатури на згадані вище посади, про це повідомляє офіційний сайт міськради.
01Місце першого заступника міського голови віщують Олені Балюк, яка наразі працює начальником управління соціального захисту і брала участь від Опозиційного блоку у виборчій гонитві за посадою мера Світловодська. Щоправда, головний «опоблоківець» міста, депутат облради Костянтин Каспров вважає її кандидадуру не найкращою (м’яко кажучи). Горшки вони побили, чи як? Хоча з іншого боку – най собі вважає (можна через «и»), що йому заманеться – у нас вільна країна.

 

 

02Крісло заступниці з гуманітарних питань, пропонують Ірині Щербині, колишній працівниці Світловодської ЦРЛ, яку під час виборчої кампанії можна було часто спостерігати за спиною Валентина Козярчука.
Тож, остаточне рішення приймати депутатам. І нам вже цікаво послухати промову міського голови у вступній частині пленарного засідання, якою той намагатиметься вмотивувати міських обранців  підтримати названі кандидатури.

Власкор.

About the author

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Розсилка новин