З питань перейменування у Світловодськ серед кращих

Із 107 пам’ятників та пам’ятних знаків комуністичної епохи на Кіровоградщині демонтували 71, залишилося ще 36, – повідомляють в ОДА.

Найбільше недемонтованих пам’ятників комуністичного режиму залишається в Ульяновському – 9 та у Голованівському районі – 5. По 3 пам’ятника – у Бобринецькому, Онуфріївському, Устинівському районах та в Олександрії. По 2 – у Гайворонському, Маловисківському та Новоукраїнському районах. По 1– у Вільшанському, Кіровоградському, Новомиргородському районах та у Кіровограді.

Повністю демонтовано пам’ятники комуністичного режиму у Добровеличківському, Долинському, Новоархангельському, Олександрівському, Олександрійському, Петрівському, Світловодському районах та у Знам’янці і Світловодську.

Також в області підлягають перейменуванню 2383 вулиці та провулки. На даний час не перейменовано ще 816 вулиць. На сьогодні повністю перейменовано вулиці лише у Добровеличківському, Кіровоградському, Новомиргородському районах та у Світловодську.

Нагадаємо, відповідно до Закону України про декомунізацію органи місцевого самоврядування до 21 листопада 2015 року повинні були ухвалити рішення про демонтаж пам’ятників, пам’ятних знаків та символіки комуністичного режиму.

http://novosti.kr.ua

Про автора

Пов’язані статті

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені (обов’язково)

Розсилка новин