«Світловодськпобут» – основна тема позачергової сесії міськради

Сьогодні, 16 лютого, у концертній залі Міського палацу культури пройшло пленарне засідання сьомої позачергової сесії Світловодської міської ради. У залі були присутні 28 міських обранців та кілька десятків представників громадськості міста.
На початку, традиційно, слово взяв міський голова і пояснив, що нагальність і терміновість позачергової сесії полягає в тому, що треба швидко вирішувати нагальні проблеми, пов’язані зі «Світоводськпобутом». А саме, пояснив Валентин Козярчук: по-перше, у четвер кіровоградським державним реєстратором було внесено зміни до державного реєстру, в яких директором СП знову призначено колишнього керівника Володимира Михайлика; по-друге, вчора зранку «новопризначений» керівник зробив спробу вийти на роботу і взяти під контроль «очолюване» ним підприємство. Міський голова назвав це «рейдерським чи може не рейдерським захопленням», мовляв, остаточну оцінку дасть слідство.
Тож, порадившись між собою, керівництво міста вирішило провести нагальну сесію і проголосувати певні термінові рішення.
Першим питанням порядку денного заслухали висновок про роботу тимчасової контрольної комісії з питань діяльності СП ТОВ «Світловодськпобут». Не беруся оцінювати інформативність звіту – ви можете зробити це самі, ознайомившись із його фотокопією нижче. Але доповнення Козярчука про те, що за час роботи директором Дмитришина, було повернуто 9 мільйонів грн. боргу «Світловодськпобуту» перед НАК «Нафтогаз» і те, що люди почали вчасно отримувати заробітну плату, були набагато доцільнішими.
Далі, заслухали начальника Світловодського відділу поліції Гулого А.А., який з усією відповідальністю повідомив, що з Кіровограду до Світловодська приїхав слідчий, «який займається всіма запланованими слідчими діями». Тобто, наразі слідство триває і результати ми взнаємо згодом.
Наступним кроком до «очистки підприємства від певних незаконних рішень» (В. Козярчук) було знову ж таки, рішення про відміну рішень, але вже  виконкому, яким комунальні котельні міста (по вул. Артема, 4-а та по вул. Скубіївській, 2) було передано у приватну власність навесні 2007 року. Таким чином, міська рада намагається вивести зазначені котельні із застави «Укрінбанку», який наразі збанкрутів і може будь-якої миті перепродати заставне майно (принаймні, так вважає міський голова).
Проголосували одноголосно.
Далі на розгляд колег-депутатів Тетяна Ковальчук-Москаленко винесла проект рішення про створення комунального підприємства «Світловодськтеплоенерго» Світловодської міської ради». Фактично – міська рада в такий спосіб  створює нове комунальне підприємство, яке, увага, не буде правонаступником «Світловодськпобуту», тобто, без боргів підприємства-попередника.
Та цей проект не проголосували, так як у депутатів виникли запитання стосовно статуту новостворюваного підприємства. Вирішили перенести це питання на чергову сесію, яка відбудеться вже 18 лютого.
Далі слово надали активній громадській діячці Людмилі Павловській, яка вже років з п’ятнадцять «воює» з попереднім  керівництвом  СП. Її виступ зайняв близько 17 хвилин, протягом яких Людмила Олександрівна переконувала присутніх, що «Світловодськпобут» – зло, а Сергій Яременко та його прибічники – найгірше його втілення. Наостанок, депутат Молчанов виніс на розгляд присутніх звернення громадських організацій, в якому вказував на протиправні вчинки «того» керівництва СП, заключною частиною якого, стало висловлення недовіри Яременку та Михайлику від імені міської громади, та звернення до Порошенка і Яценюка про відсторонення Яременка з посади керівника «Кременчуцької ГЕС».
Знову одноголосно і під шалені оплески…
На цьому питання позачергової сесії було вичерпано, але шоу, я переконаний, не закінчилося. Про те, що буде далі, слідкуйте разом з нами.
Микола Шверненко.

About the author

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Розсилка новин