9 березня Світловодськ залишиться без опалення?

Сьогодні з ранку редакція «Світловодської газети» отримала цікавий документ, згідно з яким 9 березня о 10.00 СП ТОВ «Світловодськпобут» буде відключений від газопостачання. Відповідно, місто буде відключено від опалення.

Скани зазначеного документу пропонуємо в додатку.

Варто зазначити лише причини, через які відбудеться відключення:

  1. Для належного оформлення документів Ват «Кіровоградгаз» просить надати дані про повноважного керівника та засвідчити його повноваження.
  2. Погашення заборгованості відбувається далеко не втому обсязі, як має відбуватися і вона (заборгованість) тільки зростає.

Ми звернулися за коментарями до обох сторін конфлікту за коментарями. От що ми почули:

Руслан Реут, т.в.о. керівника СП ТОВ «Світловодськпобут» (на питання, чого чекати світловодцям 9-го березня?):

«Я не Господь Бог, щоб знати, чого чекати 9-го березня. Нічого конкретного наразі сказати не можу. Можу лише зауважити, що ми оплачуємо газ пропорційно тому, як нам сплачують мешканці міста за теплопостачання. І взагалі, справи «Світловодськпобуту» не на стільки погані, наприклад у Олександрії та Кіровограда боргів більше, ніж у нас»

Володимир Михайлик, керівник СП ТОВ «Світловодськпобут» згідно ЄДР:

«Відповідно до відомостей із ЄДР, я єдиний законний підписант офіційних документів «Світловодськпобуту». Але міський голова зробив все, аби я на робоче місце не потрапив. Я не можу підписати ні акту прийому-передачі природного газу за лютий, ні договору між СП та ВАТ «Кіровоградгаз».

Ні з Дмитришиним, ні з Реутом НАК «Нафтогаз» документи не підписуватиме, а я не маю фізичної можливості це зробити. Я повідомив про це листом міську адміністрацію. Побачимо, що далі».

Так, побачимо. Проте блискавичних кроків з боку влади навряд чи варто чекати, тим більше, що міський голова у відпустці.

«СГ».

About the author

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Розсилка новин