Чому не відключили опалення у Світловодську?

Вчора о 15.30 в Кіровоградські ОДА відбулася нарада під керівництвом заступника губернатора Кіровоградщини Сергія Коваленка, темою якої була загроза відключення від газопостачання нашого «Світловодськпобуту». На нараду були запрошені (чи викликані) міський голова Валентин Козярчук, представники конфліктуючих сторін Володимир Михайлик та Руслан Реут, представники «Кіровоградгазу» та реєстраційної служби області.

Як ви пам’ятаєте, наш опалювальник минулого тижня отримав листа про те, що 9 березня «Світловодськпобуту» відключать газопостачання через борги і через невизначенність уповноваженої особи заключати договори з НАК «Нафтогаз».

Говорили про різне, сторони і міський голова висловлювали свою точку зору, але зрештою представник реєстраційної служби запевнив, наразі В.Михайлик чинний керівник і ніхто крім нього не має права підписувати які б то не було документи від «СП».

Cьогодні зранку В.Михайлик знаходиться в Києві, де фактично на колінах, підписує всі необхідні папери, аби юридично очолюваному ним підприємству виділили ліміти на газ і місто не залишилося без тепла.

Я не зміг втриматися, і запитав його прямо:

 – Вас на пускають на підприємство, називають злочинцем і тільки ледачий не звинуватив Вас у всіх гріхах. І сьогодні Ви підписуєте документи, фактично рятуючи «дупи» своїх опонентів? Вам же ж ніхто навіть не подякує!!!

– В першу чергу я роблю це для мешканців міста, – пояснив В.Михайлик, – для шкіл, лікарні і так далі. З юридичними колізіями ми рано чи пізно розберемось, а звичайні мешканці не винні у тому, що нинішньому керівництву не вистачає клепки, аби зрозуміти і мужності, аби визнати свої помилки. До речі, і зараз представники нинішнього керівництва «Світловодськпобуту», для чогось бігають коридорами НАК «Нафтогаз» і намагаються довести, що я не законний керівник. Для чого це? Хочуть зірвати підписання паперів і залишити місто без опалення?

Сьогодні о 16-й, міський голова вирішив провести відео-брифінг, щоб висловити свою точку зору (чи то версію) щодо останніх подій. Звичайно, цікаво послухати, що саме він скаже і як пояснить свою позицію. Але досить підозрілим є той маленький факт, що Валентин Козярчук не запрошує журналістів: чи не для того, аби не чути «неправильних» запитань?

Микола  Шверненко.

About the author

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Розсилка новин