Козярчук провів чергову зустріч з мешканцями міста

26 березня в концертній залі Міського Палацу культури відбулася чергова зустріч Світловодського міського голови Валентина Козярчука з мешканцями міста. Мешканців було небагато – близько 60 осіб, третина з яких – представники засобів масової інформації та група підтримки В. Козярчука. Проте, це не стало на заваді представникам міської влади поділитися зі світловодцями важливою, на їх погляд, інформацією.

Спочатку міський голова розповів, що міністерство юстиції скасувало реєстрацію директора СП ТОВ «Світловодськпобут» В.Михайлика і від учорашнього дня керівником нашого проблемного СП знову є Дмитро Дмитришин.

Щодо коментарів з приводу своєї присутності на засіданні Кіровоградської обласної ради, В. Козярчук зазначив лише те, що є звернення до обласних депутатів про фінансування ПТУ№5 та ремонту доріг міста, а отже результатів за цими зверненнями допоки нема.

Далі міський голова поділився радістю з приводу того, що команду заступників (точніше, заступниць) нарешті сформовано в повному складі, адже на минулій сесії депутати міськради погодили на посаду зама з гуманітарних питань Ірину Щербину. Ми теж з цього приводу дуже радіємо, аби тільки на користь місту.

Під час обговорення проблематики з ремонтом доріг, зазначив, що з 1 квітня запрацює кременчуцький асфальтний завод і в місті розпочнеться робота з латання дорожнього покриття.

Також В. Козярчук зупинився на темах об’єднання громад, реформі у сфері ЖКГ, результататах  конкурсу на облаштування скверу на центральній площі міста, тощо. Знову наголосив, що як тільки влада і громада спільними зусиллями причепурить місто – відразу  з’явиться інвестор і місто заживе. Про інвестора ми чуємо ще з передвиборчої кампанії, а півроку вже пролетіло. Часу залишилося зовсім мало. Цікаво було б почути, що саме зроблено для залучення цього казково-примарного інвестора?

Перший заступник міського голови Олена Балюк повідомила про те, що міська влада сьогодні докладає максимум зусиль в напрямку збору податків і наповненні міського бюджету.

Ірина Щербина поділилася дійсно приємною новиною: обласна рада виділила Світловодську ще 765 тисяч грн. для придбання інсуліну, і тепер всі інсуліно-залежні пацієнти ЦРЛ будуть забезпечені.

Анна Нестеренко в свою чергу знову підняла питання реформування ЖКГ, зазначивши, що про це вже багато говорили, але питання на стільки важливе, що говоритимуть і надалі. Закликала всіх бажаючих звертатися за консультаціями чи допомогою.

Питання, які задавали присутні стосувалися різної тематики: про сміття, спилювання дерев, освітлення вулиць, проблеми транспортного забезпечення та інше. До речі, стало відомо, що АТП 13507 відмовилося обслуговувати маршрут №14 і на виконкомі 25 березня було прийнято рішення віддати його на обслуговування ФОП Макарову.

Всі питання були взяті на контроль міського голови та його заступників.

Микола ШВЕРНЕНКО.

About the author

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Розсилка новин