Виконком: опалювальний сезон завершиться за законом, більше інтернету для світловодців та подрібнювач деревини для ККП

31 березня виконавчий комітет Світловодської міської ради зібрався на чергове засідання.

Спочатку члени ВК розглядали проект рішення стосовно завершення опалювального сезону 2015-2016 року. Міський голова Валентин Козярчук доповів, що до нього письмово звернулися начальники управлінь з приводу того, аби відключити опалення в їхніх установах: опалення найбільш дорогий енергоресурс. Крім того величезні проблеми виникли і у СП ТОВ «Світловодськпобут» (ніхто не здивувався, правда?): борги, як з боку населення, так і бюджетних установ та організацій, за останній рік невпинно зростали і НАК «Нафтогаз» знову погрожує підприємству відключенням від газопостачання.

Чому СП знову опинилося в «….» (самі розумієте де) керівник підприємства Дмитро Дмитришин, якого так відстоював Валентин Валентинович по кіровоградах і києвах,  пояснити не зміг. До речі, поки вся ця історія тривала, пан Дмитро тихо відсиджувався у відпустці, чекаючи, а що ж воно буде? Більше того, «народний директор»  «Світловодськпобуту» зазначив, звівши очі до долу, що «перспектив він не бачить і тенденція із заборгованості тільки зростає», мовляв «а шо я магу?». Замість того, щоб якимось чином вплинути на нерадивого керівника, міський голова вкотре завів платівку про неслухняного керівника управління освіти, який під час вимушених канікул (карантину) не прикрутив опалення в школах.

Доповідач з питання,  в.о. начальника УЖКГ, Віктор Боровський, запропонував два варіанта рішення: перше про припинення опалення з моменту встановлення середньодобової температури більше 8 градусів по Цельсію, але не пізніше 15 квітня, друге ­– припинити опалювати місто з 24-ї години 31 березня. Як в першому, так і в другому рішенні передбачено залишити опалення в пологовому будинку. Та, з рештою, вирішили вчинити відповідно до чинного законодавства і підтримати перший варіант. А раптом «Нафтогаз» відключить СП від газопостачання, то винні в цьому будуть, принаймні, не члени виконкому.

Наступним рішенням виконком погодив місця для торгівлі ритуальними товарами, дозволили увійти, за умови підписання соціальної угоди, в місто ще одному оператору кабельного телебачення та інтернет-провайдеру «Фобос» і підтримали ініціативу міського голови з приводу придбання для КП «Комбінат комунальних послуг» подрібнювача для відходів деревини (агрегат перероблятиме спиляні дерева в щепу розміром до 120 мм) за обігові кошти ККП у сумі 69 тисяч грн. Стосовно подрібнювача, В. Козярчук зазначив, що пристрій здатен окупити себе за 4 місяці.

Микола ШВЕРНЕНКО.

About the author

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Розсилка новин