Протягом кількох тижнів у Світловодську висаджуватимуть дерева, прибиратимуть сміттєзвалища та лагодитимуть дитячі майданчики

001Під час місячника з благоустрою на Кіровоградщині планують ліквідувати 892 несанкціонованих сміттєзвалища, прибрати в 256 парках та 208 скверах, упорядкувати 1304 дитячих та 2057 спортивних майданчиків.

Також висадять більше 20 тисяч дерев і 8 тисяч кущів. Упорядкують 1720 кладовищ та 1308 пам’ятників, меморіальних комплексів, братських могил, інших місць, пов’язаних з історичними подіями воєнних років.

Загалом на прибирання передбачається використати майже 1,6 мільйона гривень. З них 1,1 мільйона становлять кошти місцевих бюджетів, 523 тисячі гривень – кошти підприємств, організацій та спонсорська допомога.

Що саме буде зроблено в даному напрямку у Світловодську наше видання вирішило запитати у заступниці міського голови з комунальних питань Анни Нестеренко.

«У Світловодську, – пояснила Анна Андріївна, – згідно із розпорядженням міського голови, прибирання проходитимуть три п’ятниці підряд: 8, 15 і 22 квітня. А також ми долучимося до проведення Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою разом!», яка відбудеться 23 квітня.

Окрім того наші житлово-комунальні контори (ЖЕКи) вже прибирають сквери та паркові зони відповідно розподілу території, працює група людей від Центру зайнятості, які прибирають з доріг міста залишки посипного матеріалу, піску тощо.

В ході місячника ми плануємо прибрати 14 сміттєзвалищ, традиційно навести лад на міських кладовищах та упорядкувати 6 пам’ятників, в тому числі Вічний Вогонь, Обеліск Слави, так званий «Літак» та інші. Також будемо ремонтувати і відновлювати спортивні та дитячі майданчики.

Стосовно дерев, то їх буде висаджено чимало. Зокрема, по вул. Богуна та вул. Конька замість попередньо спиляних та знищених, дерева висаджуватиме КП «Комбінат комунальних послуг». Договір з ними заключено на 50 саджанців.

На бульварі Молодіжному громадські активісти планують висадити 20 саджанців лип. Громадська рада теж долучиться до висадки дерев («СГ» писала про це в матеріалі «Громадська рада зібралася прибирати місто і берегти рибні ресурси нашого краю») і заявила про наміри посадити не менше 20 саджанців».

Тож, представники влади запевняють нас в тому, що в напрямку наведення чистоти в місті буде зроблено все можливе. Та як довго ця чистота протримається залежить від нас з вами. Пам’ятаєте банальне «чисто не там де прибирають, а там де що? Правильно – не смітять».

«СГ».

About the author

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Розсилка новин