Толока від патр(ід)іота, або Чи є мізки у представників «Свободи»?

Ще в п’ятницю 8 квітня місто облетіла звістка про те, що розумні на всю свою голову представники ВО «Свобода» влаштували, як вони самі це називають – «ІДЕОЛОГІЧНУ толоку», тобто прибрали постамент, на якому багато років стояв пам’ятник вождю світового пролетаріату В.Леніну (Ульянову). І так вони тому факту радіють, що виникають цілком природні сумніви у присутності хоча б якогось здорового глузду в тому колективному «разумі».

По-перше, на такі роботи необхідно як мінімум мати дозвіл. Та «Свобода» не стала цим перейматися: «ламать – не строїть». Почали, бідолахи, трохи поколупали і вперлися в чергову перемогу радянської монументальності над псевдопатріотичним популізмом: зроблено було на совість, на віки. Тому ледь не вирішили кинути. Але ж добрий дядечко з виконкому, під чиїми вікнами все це відбувалося, зжалівся і за власні кошти найняв бульдозера.

На ранок постаменту вже не було. Тільки роздовбана ділянка на його місці: і ні тобі огорожі, ні тобі попереджувального знаку про ремонт чи якоїсь таблички. Хоча й дійсно, що на ній написати: «Дякуємо патріотам за спотворення центру міста!»?

Та й це ще не все. Думаєте, куди той постамент поділи? Вивезли? Якби не так, адже штукенція важить не мало-не багато – півтори сотні тон!!! Отут з’являється по-друге: той постамент, виявляється, там же на площі й закопали! Так-так, там, куди приїде в першу чергу подивитися наш довгоочікуваний інвестор-спаситель. Там, куди матусі приводять погратися маленьких діток. А уявіть собі як одного чудового дня після дощу, наприклад, вся та краса провалиться…

Спочатку у мене було питання, чи довго ми матимемо таку красу на площі, чи не варто зробити на тому місці якусь цивілізовану огорожу, аби убезпечити мешканців від всього того бруду? Але тепер у мене тільки одне питання – чи не хоче дядечко, перед вікнами якого то все відбувалося, скласти отой адмінпротокол, про який стільки говорить, адже свідків – хоч греблю гати. І показати, що за спотворення міста мають нести покарання всі без виключення, незалежно від того, хто як себе називає: патріот, депутат, ідеолог… Чи правила знову не для всіх?

Хома Білівкін.

P.S.

Підготовка та вибір способу демонтажу споруд

Демонтаж  являє собою процес руйнування споруд з причини їх старості, зносу або реалізації інвестиційного проекту на практичніше використання землі під будовою

Процедура демонтажу споруд  вимагає попередньої підготовки і визначення способу руйнування, а також наявності спеціальної техніки та професіоналів, що займаються подібними роботами.

Підготовка до демонтажу споруди
Перед знесенням споруди  істотне значення має процес підготовки до подібних робіт:

Демонтаж будівель і споруд включає кілька етапів і підетапів.

Підготовчий етап включає наступні операції:

  • узгодження завдання на проект
  • складання безпосередньо проекту
  • підготовка робочої площі, монтаж огорож
  • Прибирання площі:
  • сортування і навантаження будівельного сміття на самоскиди
  • відвантаження сміття на спеціальний полігон
  • утилізація відходів.

1) Слід провести дослідження про стан споруди з технічної точки зору, оцінити складність конструкції, з’ясувати місця проходження мереж комунікації, близькості інших будівель і присутність перекриттів, які можуть обвалитися.

2) Необхідно отримати дозвіл на демонтаж будівлі від органів місцевого самоврядування, зазвичай підставою для зносу є укладення (акт) спеціально створеної комісії про аварійний стан споруди.

3) Вибрати спосіб, яким буде проведений знесення споруд.

4) З урахуванням обраного способу демонтажу споруди, провести роботи з підготовки споруди до знесення (огородити територію, очистити будівлю, відключити мережі комунікації, обмежити рух транспорту).

Способи демонтажу будівель
При виборі, яким способом знести споруду, слід керуватися критеріями:

— Безпека проведених робіт: особливості матеріалу, з якого зведено споруду, близькість поруч побудованих об’єктів, висота і складність конструкції споруди, яка зноситься.

— Ефективність здійснених робіт: спосіб демонтажу споруд  повинен бути найбільш економічним в фінансовому та часовому плані.

— При проведенні демонтажних робіт в межах міста необхідно враховувати допустимий рівень шуму при здійсненні демонтажу споруди.

 

Вибір способу демонтажу будівлі здійснюється фахівцями і залежить від висоти споруди, її місцезнаходження, загального стану. Після проведення демонтажу будівлі необхідно провести очистку території від будівельного сміття

About the author

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Розсилка новин