Влада хоче створити в місті ліфтове господарство

За словами заступниці міського голови з питань комунального господарства Анни Нестеренко, ПП «Олександрія-ліфт», яка нині займається утриманням в належному стані та ремонтом світловодських ліфтів, має намір підняти тариф на обслуговування більше ніж удвічі. Про це вона повідомила членам виконавчого комітету під час останнього засідання ВК.

Проте, Анна Андріївна вважає, що не варто поспішати з підписанням договорів на умовах «Олександрія-ліфт»: варто досконало вивчити договори за попередні періоди та ступінь їх виконання. Крім того, плата за ліфти, на її думку, так як і сміття, має бути окремою, виведеною із плати за послуги ЖЕКам.

Валентин Козярчук поділився своїм баченням роботи ліфтів в ідеалі: у кожного мешканця є картка, тільки за наявності якої можна потрапити в ліфт і пересуватися на ньому. А якщо до вас прийшли гості, ви за ними спускаєтеся особисто. Таким чином ніхто «лівий» на потрапить до вашого «елевейтера» і відповідно, не зможе його пошкодити. До речі, це не просто якась недосяжна мрія міського голови, а реальний приклад із життя (тобто, таке вже дійсно є на білому світі).

До речі, є задуми створити ліфтову фірму (чи господарство) на теренах Світловодська, аби наші кошти не йшли в бюджет іншого міста.

Відповідаючи на запитання Віктора Тербана, А.Нестеренко зазначила, що наразі в місті існують 117 ліфтів і всі в робочому стані.

«СГ».

About the author

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Розсилка новин