Громадськість скандувала «Ганьба!» міській поліції

20 квітня біля приміщення міського відділку Національної поліції пройшов мітинг, яким громадськість міста висловила своє обурення і невдоволення діями правоохоронців стосовно смерті громадського діяча та «народного» юриста Віталія Куцевича. Нагадаємо, в ніч з 15 на 16 квітня Віталій Васильович загинув у власному помешканні. Коли знайшли його тіло, поліція вирішила подати все, як звичайну смерть в наслідок серцевого нападу. Але громадські активісти, оглянувши тіло покійного, наполягли на проведенні повторної медичної експертизи.
А сьогодні невдоволена громада прийшла попід вікна поліції, аби висловити керівництву правоохоронців недовіру і вимагати від тих, хто має захищати й берегти, виконання своїх прямих обов’язків – чіткого і невідкладного розслідування обставин смерті Віталія Куцевича.
До мітингуючих таки вийшов начальник МВНП Андрій Гулий та інші представники поліції, але їхні спроби виправдатися  призвели лише до гучного «Ганьба!» і вимоги звільнити займані посади.
А пізніше, тіло Віталія Васильовича, було доставлене до міського кладовища і нарешті, поховане. Мир праху і нехай земля йому буде пухом.

«СГ».

About the author

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Розсилка новин