Приберіть на кладовищі, прошу…

Тільки вчора Світловодський міський голова розповів громаді, як він та його помічники переймаються питанням «облагородження», облаштування та озеленення міста. У нього є певні напрацювання (любить цю фразу) і т.д. і т.п. Це класно, але то – колись. А зараз в нас є маленьке прохання…

Зазвичай до поминальних днів, хоч каміння з неба, а лад на міських кладовищах більш-менш наводили. Цього року, мабуть, щось пішло не так, хоч і Великдень був досить пізній і відповідно, дні, коли кожен з нас йде навідувати могили рідних, які вже відійшли у Вічність.

Тут можна вжити купу неприємних епітетів і стосовно роботи комунальників, і стосовно безладу на цвинтарі, і стосовно людської поведінки (так і чую голос міського голови, який черговий раз говорить про нашу неєвропейську ментальність). Не буду цього робити. Знаю – багато проблем: мало часу, коштів, совісті, досвіду і паливно-мастильних матеріалів.

Просто прошу: приберіть на кладовищі оту страшенну купу сміття і декілька менших. До наступних поминальних днів вона стане ще більшою і могили, які поряд, можуть опинитися під нею. В ідеалі, звичайно, зробити смітник цивілізований, хоч, як в Польщі, хоч, як в Китаї – все одно. Але то знову колись. А зараз – просто приберіть.

Не вистачає мотивації? Як вам таке – уявіть, що поряд могила, наприклад, вашої матері?!!

З вірою у найкраще, Хома Білівкін.

About the author

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Розсилка новин