Свято останнього дзвоника в ПЕРШІЙ школі

Свято останнього дзвоника віддзвеніло сьогодні і на подвір’ї ЗОШ №1. Гарненькі дітки, яскраві кольори від квіткового різнобарв’я та повітряних кульок заполонило подвір’я, а сяючі гордістю за своїх вихованців обличчя вчителів світилися не менше від сонця, не зважаючи на похмуру дощову погоду.

Звертаючись до своїх учнів та випускників, директор школи Ольга Климчук з гордістю зазначила: «Пам’ятайте, що ви завжди були і будете учнями ПЕРШОЇ школи, отже – найкращої для кожного з нас!»

Ольга Анатолівна привітала всіх із закінченням чергового навчального року і відмітила, що цього року колективу навчального закладу варто пишатися своїми досягненнями на рівні не тільки міста, а й області.

Звичайно, на свято завітали і почесні гості: депутати міськради Андрій Малицький та Олександр Попічко, начальник управління культури Надія Клокар. А найкращому другу ПЕРШОЇ школи, помічнику і незмінному меценату Михайлу Литвиненку висловили величезну подяку за постійну допомогу в організації навчально-виховного процесу. Михайло Володимирович, в свою чергу, теж привітав всіх учнів школи, висловивши переконання, що отримані знання в стінах рідної ПЕРШОЇ школи стануть міцним фундаментом подальших успіхів і звершень у житті. Крім того, кращий друг знову прийшов не з пустими руками – цього разу школа отримала необхідне обладнання для медичного кабінету.

Далі, були чудові творчі номери, багато щасливих посмішок, веселого сміху і трохи смутку у куточках очей випускників, які сьогодні почули останнього дзвоника із шкільного дитинства.

«СГ».

About the author

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Розсилка новин