Заступник губернатора переймається «заводськими» гуртожитками Світловодська

31 травня Світловодськ відвідала делегація з області, в складі якої були перший заступник голови ОДА Сергій Коваленко та директор департаменту управління ЖКГ області  Ольга Довжук.

Робоча група обговорювала проблемні питання щодо передачі до комунального майна міські гуртожитки, які належать підприємствам.

В першу чергу розбиралися із гуртожитком «Спецзалізобетону», який знаходиться за адресою вул. Героїв Чорнобиля (Комсомольська), 36. Представник підприємства Володимир Халінбаджах запевнив присутніх, що завод готовий передавати будинок до власності громади хоч сьогодні, але існує проблема із електропостачанням – електрика до будинку йде від заводу, а значить – по цінам для промислових підприємств. Проте і тут ніби вже є попередня домовленість із «Обленерго» про встановлення лічильника і подальшої нормальної тарифікації.

Тож вирішили, поспілкуватися офіційно з представниками енергетиків, Фонду Держмайна, готувати пакет документів по передачі землі і відповідно, будівлі до комунальної  власності на сесію міськради, а мешканцям радити створювати ОСББ, адже вийде так, що після передачі вступить в силу закон про ліквідацію ЖЕКів і будинок залишиться без балансоутримувача.

Щодо гуртожитку вантажного автопарку по Героїв Чорнобиля, 33-б, то виявляється, що з 12 квартир (чи кімнат) будівлі, 4 є приватизованими, 8 – ні. Власників, зрозуміло, ніхто не чіпатиме, а тим 8 сім’ям, які не оформили приватизацію житла – порадити змінити місце проживання за рахунок комунальних гуртожитків, мовляв, там є вільні кімнати.

По Героїв України, 96 нічого конкретного не вирішили: в «Юності» заселений тільки верхній поверх, всі інші давно переобладнано в офіси.

Ну і на останок Сергій Коваленко порекомендував підготувати і затвердити на сесії міськради програму передачі гуртожитків до комунальної власності, аби надалі був єдиний і продуманий алгоритм для всіх випадків.

“СГ”

Про автора

Пов’язані статті

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені (обов’язково)

Розсилка новин