Світловодські інженери можуть майже все!

В п’ятницю, третього червня, в Світловодському коледжі було представлено 3D-принтер, виготовлений власними силами викладачів коледжу Віталія Вороніна і МихайлаРудича за допомоги деяких студентів.

Поясню для «тєх, кто в танкє». 3D-принтер – це така штукенція, яка може виготовляти об’ємні деталі по їх цифровій 3D-моделі. На таких принтерах можна надрукувати що-завгодно: автомобіль, будинок, або штучну печінку. В кінці вісімдесятих вчені почали розробку таких апаратів, тоді вони були великими і дуже дорогими. Зараз наука прийшла до того, що такий апарат з легкістю розміщується на комп’ютерному столі, а профіль використання дуже широкий.

За словами розробників, від народження ідеї створення пристрою до його закінчення пройшло дев’ять місяців (майже народили дитину!). Шляхом тривалих пошуків варіантів конструкції, мікросхеми деталей, а потім шляхом спроб та помилок наші конструктори-ентузіасти зробили це! Конструкція – авторська, деталі куплені за рахунок розробників, а деякі складові принтера були «надруковані» на ньому ж!

Коли за кілька хвилин на столі принтера з’явилась надрукована невелика пластмасова фігура, усі присутні були у захваті. Це є значним досягненням Світловодського коледжу і окремих людей, які доклали зусиль, щоб нарешті презентувати нам своє дітище. А також, нам наочно подемонстрували, що у коледжі можуть не лише теоретично викладати матеріал, але і пильно слідкувати за сучасними світовими тенденціями, робити сучасні технічні розробки і навчати цьому студентів.

За цими технологіями майбутнє, тому чекаємо на нові дива техніки від наших інженерів!

Дмитро  Шевчук

About the author

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Розсилка новин