Зі святом, Світловодськ! Оновлено!

Світловодську сьогодні 62 роки!  І навіть мінлива погода з накрапаючим дощиком не змогла зіпсувати сьогоднішнє пишне свято! Як і планувалося, об 11 годині на центральній площі міста відбувся флешмоб учасників VI-го хореографічного дитячо-юнацького регіонального фестивалю “Барви рідної землі”, після чого була урочиста хода по головній вулиці міста до парку ім. Шевченка.

В парку все було підготовлено до свята: незліченна кількість розваг для дітей і дорослих, різні смаколики, майданчик “Жива скульптура”, виставка картин, різьблених фігурок та багато іншого.  Але родзинкою програми став хореографічний фестиваль “Барви рідної землі” на сцені літнього театру. Концерт проходив за підтримки Олеся Довгого. Глядачі в котрий раз переконалися, що наші діти і молодь самі талановиті, адже це дійсно так! Діти з навколишніх Олександрії, Знам’янки, Дмитрівки, інших міст та селищ, а також Світловодську продемонстрували усім свої чудові таланти та вміння. Місце мав і виступ міського голови, який привітав численну аудиторію зі святом. На святкуванні були присутні мабуть пів міста і гуляння вдалися на славу!

Атмосфера свята,  доповнена  чудовим  літнім  днем, панувала навкруги і ніхто не лишився байдужим до Дня народження нашого чарівного міста.  Світловодськ, ми тебе любимо!

Дмитро  Шевчук.

 

About the author

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Розсилка новин